نمایش 1 - 10 از 249
در درگیری با اشرار مسلح؛
مأمور نیروی انتظامی شب گذشته در درگیری با اشرار مسلح در قاین به شهادت رسید.
جشن بزرگ میثاق جوانان با 2 هزار شهید خراسان جنوبی در محل آستان مقدس امامزادگان باقریه بیرجند برگزار شد.
قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) سپاه خبر داد
قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای از حمله تروریست‌های ضد انقلاب و انفجار زاغه مهمات پاسگاه مرکزی در روستای دری منطقه مریوان و شهادت ۱۰ تن از رزمندگان اسلام خبر داد.
فرماندار مریوان خبر داد
فرماندار مریوان گفت: در درگیری مسلحانه در مرزهای شهرستان مریوان بین گروه‌های تروریستی و معاند با نیروهای نظامی کشورمان، 11 بسیجی شهید و 8 نفر دیگر زخمی شدند.
فرماندار بیرجند:
فرماندار شهرستان بیرجند گفت: برپایی نمایشگاه "حرا تا حرم"، برنامه محوری ما بوده که بسیار مهم است که در این خصوص همکاری همه دستگاه‌ها را در بحث هنری، تأمین ماشین‌آلات، برق رسانی و موارد دیگر نیازمندیم.
در راستای برگزاری کنکره 2 هزار شهید خراسان جنوبی
در راستای برگزاری کنگره 2 هزار شهید خراسان جنوبی، یادواره شهدای شهرستان قاین شهریور سال جاری برگزار می‌شود.
جانشین فرماندهی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در اداره کل جهاد کشاورزی، مسئول بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان و برخی از اعضای شورای عالی سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی خراسان جنوبی با خانواده شهید علی آواره دیدار و گفت‌وگو کردند.
ساعاتی قبل در درگیری مرزبانان جنوب شرق کشور با اشرار دو نفر از مرزبانان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع):
فرمانده سپاه خراسان جنوبی با بیان این که عزّت شهدا، اسرائیل را به زانو درمی‌آورد، ابراز کرد: به خاطر فرهنگ شهید و شهادت است که آمریکا تمام وقتش را برای دشمنی با ایران و تحریم آن گذاشته است.
طی سه روز گذشته، خاطر بسیاری از مردم انقلابی مکدر شده و همه نسبت به برخورد قاطع با چنین توهینی و عزل چنین مسئولی تأکید داشته‌اند اما نتیجه آزمون بزرگ لامعی هنوز مشخص نشده است.

صفحه‌ها

اشتراک در شهید