نمایش 1 - 10 از 114
از شایعه تا واقعیت
درحالی برخی از استعفای ۱۰ ماه پیش مسعود نیلی و عدم حضور وی در جلسات دولتی خبر می‌دهند تا به نوعی مسئولیت وی در شرایط کنونی اقتصاد را کمرنگ نشان دهند که تصاویر زیادی وجود دارد که وی در جلسات اقتصادی دولت حضور داشته است.
جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از مهر ماه سال گذشته تا تیر ماه سال جاری به حالت تعویق درآمده و تعطیل شده بود که بعد از پیگیری رسانه ها و نامه نمایندگان به رئیس جمهور درباره عدم تشکیل این جلسات ، جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی مجددا تشکیل شد.
نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر:
نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: در خصوص سکه گاهی اوقات عرضه و تقاضا روی قیمت آن تاثیر بسزایی دارد؛ طی یکی دو هفته اخیر بعد از واگذاری سکه به مردم برخی از تقاضا ها پاسخ داده شد و قیمت سکه تا حدودی کاهش یافت و حباب قیمت نیز به حداقل رسیده است.
وزیر راه و شهرسازی با پیش‌بینی بازار مسکن در سال ۹۷ از افزایش سقف وام خرید مسکن به ۲۰۰میلیون تومان خبر داد.
رئیس هیات پهلوانی و زورخانه‌ای خراسان‌جنوبی گفت: مسابقات قهرمانی مرشدی ورزش زورخانه‌ای کشور با قهرمانی تیم مرشدی خراسان جنوبی به پایان رسید.
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۳ درصد افزایش به ۱۳۲۶ دلار و ۶۸ سنت رسید.
امروز هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید یک‌میلیون و ۴۶۵ هزار تومان قیمت خورد ضمن آنکه هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۱۳۷ هزار و ۸۲۶ هزار تومان فروخته شد.
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲ درصد افزایش به ۱۳۰۵ دلار رسید.
ماموران گمرک در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس ۶ کیلو و ۲۷۷ گرم طلای ساخته شده کشف کردند .
قیمت طلا در بازارهای بین المللی امروز چهارشنبه نیز به روند صعودی خود ادامه داده و به بالاترین رقم در 3 هفته اخیر رسیده است.

صفحه‌ها

اشتراک در طلا