نمایش 1 - 10 از 50
از شایعه تا واقعیت
درحالی برخی از استعفای ۱۰ ماه پیش مسعود نیلی و عدم حضور وی در جلسات دولتی خبر می‌دهند تا به نوعی مسئولیت وی در شرایط کنونی اقتصاد را کمرنگ نشان دهند که تصاویر زیادی وجود دارد که وی در جلسات اقتصادی دولت حضور داشته است.
جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از مهر ماه سال گذشته تا تیر ماه سال جاری به حالت تعویق درآمده و تعطیل شده بود که بعد از پیگیری رسانه ها و نامه نمایندگان به رئیس جمهور درباره عدم تشکیل این جلسات ، جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی مجددا تشکیل شد.
نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر:
نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: در خصوص سکه گاهی اوقات عرضه و تقاضا روی قیمت آن تاثیر بسزایی دارد؛ طی یکی دو هفته اخیر بعد از واگذاری سکه به مردم برخی از تقاضا ها پاسخ داده شد و قیمت سکه تا حدودی کاهش یافت و حباب قیمت نیز به حداقل رسیده است.
عکس نوشته؛
در بازار تهران سکه طرح جدید با ۱۱۵ هزار تومان افزایش، ۲ میلیون و ۸۰ هزار تومان داد و ستد شد.
مشاور روحانی:
«رئیس‌جمهور از افزایش قیمت دلار مکدر است.» 4 ماه پیش سخنگوی دولت وقتی این جمله را بر زبان جاری می‌کرد قیمت دلار هزار تومان ارزان‌تر بود و قطعا با شاخص‌های محمدباقر نوبخت، رئیس‌جمهور از دلار 5200 تومانی خیلی عصبانی است به گونه‌ای که گریبان پاره می‌کند!
امروز هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید یک‌میلیون و ۴۶۵ هزار تومان قیمت خورد ضمن آنکه هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۱۳۷ هزار و ۸۲۶ هزار تومان فروخته شد.
در پی بروز برخی اغتشاشات محدود و تخریب اموال عمومی که به بروز ناامنی هایی منجر شده، قیمت سکه بهار آزادی هم درپی گرانی ارز روند صعودی به خود گرفته و به یک‌میلیون و ۵۰۶ هزار تومان رسیده است.
کارشناس مسائل اقتصادی:
کارشناس مسائل اقتصادی در خصوص حراج سکه از سوی بانک کارگشایی به دستور بانک مرکزی برای ایجاد تعادل در بازار سکه و طلا عنوان کرد: اخیر بانک مرکزی از طریق بانک کارگشایی اقدام به حراج سکه های دولتی در بازار کرده است که این اقدام دولت برای ایجاد تعادل در بازار سکه و طلا و همچنین جمع آوری سرمایه های نقدی مردم روش نادرستی و غلطی است.
گزارش/
قرار است بر اساس مصوبه پیشنهادی شورای شهر، شهرداری به هر کدام از اعضای شورا، کمیسیون ها و شورای سازمان ها یک سکه کامل بهار آزادی پاداش دهد.
افزایش صعودی سکه و طلا در بازار
نرخ طلا در چند روز گذشته به طور چشمگیری افزایش پیدا کرده است که امروز از مرز یک میلیون گذشت.

صفحه‌ها

اشتراک در سکه