آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 88604
تاریخ انتشار: 1397/11/21 - 12:44
امام خامنه‌ای فرمودند: تا وقتی رژیم آمریکا بر مبنای شرارت، دخالت، خباثت و رذالت حرکت می‌کند، شعار مرگ بر آمریکا از دهان ملت مقتدر ایران نخواهد افتاد.
به گزارش خاورستان، مجموعه‌ای از عکس‌نوشته‌های سخنان امام خامنه‌ای در جمع فرماندهان و جمعی از کارکنان نیروی هوایی و پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که صبح جمعه 19 بهمن‌ماه 1397 در محل حسینیه امام خمینی رحمه‌الله‌علیه برگزار شد را مشاهده می‌کنید.
 
کاری از مهرزاد قانعی
 
تا وقتی رژیم امریکا بر مبنای شرارت، دخالت، خباثت و رذالت حرکت می کند، شعار مرگ بر امریکا از دهان ملت مقتدر ایران نخواهد افتاد.
***
 
هرکس در هر جا که هست به وظایف خود عمل کند تا همه خانه های جدول عمومیِ وظایف ملت و مسئولان پر شود و شتاب حرکت ایران عزیز به سمت اهداف بیشتر شود.
***
 
دلهره افکندن و ناامید کردن کار اصلی دشمن و عناصر نفوذی است. منطق اسلام این است که از دشمن نهراسید بلکه از انحراف از صراط مستقیم بترسید و اگر درست عمل کنید به یاری پروردگار حتماً پیروز خواهید شد.
***
 
در راهپیمایی ۲۲ بهمن ممکن است کسانی به هر دلیل و منطق و مبنایی، از فلان مسئول یا فلان آقا خوششان نیاید اما نباید با شعار دادن بر ضد او، راهپیمایی را به مظهر اختلاف و درگیری تبدیل کنند چرا که این حرکت پرشور ملی باید همچنان با عظمت و وحدت ادامه یابد.
***
 
بنده از گرفتاری ها، گرانی ها و دیگر مشکلات مطلع هستم اما به کشور نگاه خوشبینانه دارم چرا که مشاهده می کنم ملت همچون یک قهرمان و یک شخصیت قوی در مقابل جبهه دشمن ایستاده است و می‌داند چه مسیر و اهدافی را باید دنبال کند.
***
 
در سایه توکل، احساس مسئولیت و عمل مردم و مسئولان به وظایف خود، پروردگار با لطف و عنایت خویش، راه را برای ملت ایران باز خواهد کرد.
***
 
انتهای پیام/4
تصاویر بیشتر برای مطلب: 


نظر شما