خاورستان ۱۸:۱۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۲
رئیس ستاد انتخابات استان خراسان‌جنوبی خبر داد

تمدید دو ساعته رای گیری در خراسان جنوبی/ مدارس استان فردا تعطیل است

خوش خبر گفت: ساعت رای گیری در خراسان‌جنوبی تا ساعت 20 امشب تمدید شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مستقر در ستاد انتخابات استان خراسان جنوبی ناصر خوش خبر رئیس ستاد انتخابات استان خراسان جنوبی غروب امروز با حضور در ستاد انتخابات استان از تمدید رای گیری تا ساعت ۲۰ امشب خبر داد.

وی افزود: این تمدید دو ساعته بنابر درخواست استاندار خراسان جنوبی و استقبال مردم از حضور در انتخابات استان بوده است.

رئیس ستاد انتخابات استان خراسان جنوبی بیان کرد: با توجه به اینکه تعدادی زیادی از عوامل دخیل در انتخابات استان همکاران آموزش و پرورش استان هستند لذا فردا تمامی مدارس استان در تمامی مقاطع تعطیل است.

خوش خبر عنوان کرد: تمامی کارمندان ادارات استان نیز که امروز جزو عوامل اجرایی انتخابات هستند فردا را میتوانند استراحت کنند.

وی از مشارکت ۲۸۰ هزار نفری مردم استان که معادل حضور ۵۰ درصد واجدین شرایط رای دادن در استان هستند خبر داد و اظهار کرد: مردمی که تا کنون موفق به رای دادن نشدند حتما در دو ساعتی که تمدید شده جهت دادن رای به شعب اخذ رای مراجعه و رای خود را به صندوق بیاندازند.

رئیس ستاد انتخابات استان خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: در حال حاضر خراسان جنوبی رتبه اول مشارکت در انتخابات را به خود اختصاص داده است.

خوش خبر بیان کرد: در خراسان جنوبی ۳۳ هزار رای اولی داریم و تا کنون شاهد حضور بسیار خوب رای اولی ها در پای صندوق های رای هستیم.

انتهای پیام/127