خاورستان ۱۵:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۷
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی خبر داد

عضویت 4850 دانشجو در 36 کانون دانشجویی هلال احمر خراسان‌جنوبی

موهبتی گفت: چهار هزار 850 دانشجو عضو 36 کانون دانشجویی هلال احمر خراسان‌جنوبی هستند که از این تعداد دو هزار و 550 نفر آقا و دو هزار و 300 نفر خانم هستند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، فائزه موهبتی معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی در جمع برخی از اعضای کانون های دانشجویی بیرجند با تبریک روز دانشجو بیان کرد: در عصر حاضر دانشجویان به عنوان نیروهای فعال و پویای هر جامعه و بازوی توانمند علمی هر کشور هستند که بار عظیم فرهنگ یک ملت و دانش پژوهی و فناوری را بر دوش می‌کشند.

 
وی افزود: دانشجویان هلال احمری ضمن آموختن علوم مختلف با ترویج اهداف و اصول انسانی، افق‌های جدید و گسترده‌ای از فرهنگ، دانش، بشردوستی و صلح را به روی خود و جامعه می‌گشایند.
 
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی از فعالیت 36 کانون دانشجویی در سطح استان خبر داد و گفت: چهار هزار 850 دانشجو عضو این کانون‌ها بوده که از این تعداد دو هزار و 550 نفر آقا و دو هزار و 300 نفر خانم هستند.
 
موهبتی با اشاره به اقدامات انجام شده به مناسبت روز دانشجو بیان کرد: برپایی ایستگاه سلامت، اهدای خون توسط دانشجویان، غبار روبی گلزار شهدا و برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی و ورزشی از جمله اقدامات انجام شده است.
 
وی از برپایی نمایشگاه دستاوردهای امدادی در دانشگاه فرهنگیان بیرجند خبر داد و گفت: فعالیت های کانون های دانشجویی محدود به روز و یا مناسبت خاصی نبوده بلکه طی ایام سال اقدامات شایسته ای توسط اعضا انجام می‌شود.
 
انتهای پیام/127