خاورستان ۱۴:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۷
خبرهای کانال پلیس 17 آذرماه؛

از كشف 27 سکه قدیمی در سرایان تا کشف117 کیلو و 600 گرم هروئین در عملیات مشترک پلیس خراسان‌جنوبی و تهران بزرگ

فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی ازکشف 117 کیلو و 600 گرم هروئین پودری در عملیات مشترک پلیس خراسان‌جنوبی و تهران بزرگ خبر داد.

به گزارش خاورستان، سرهنگ علی وطن دوست فرمانده نیروی انتظامی شهرستان"سرايان" از كشف 27 سکه قدیمی و 6 کیلوگرم تریاک در بازرسی از سواری پژو پارس در این شهرستان خبر داد.

 
وی افزود: مأموران انتظامی بخش"سه قلعه" شهرستان سرایان هنگام كنترل خودروهای عبوری در محور اصلی"بیرجند به سه قلعه" به یک سواری پژو پارس مشكوک شدند و خودرو را جهت بررسی بیشتر متوقف کردند.
 
وطن دوست بیان کرد: مأموران در بازرسی از خودرو 27 سکه قدیمی و 6 کیلوگرم تریاک کشف و در این رابطه 2 متهم دستگیر کردند.
 
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سرايان با بیان این که متهمان با تشكيل پرونده برای سير مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند تصریح كرد: با دعوت از کارشناسان میراث فرهنگی اصالت و قدمت سکه ها تایید شد و ارزش ریالی آن ها در دست بررسی است.
 
 
97 کیلوگرم تریاک در خراسان‌جنوبی کشف شد
 
محمود پارسافر معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان از کشف 97 کیلوگرم تریاک در بازرسی از سواری پژو 405 در شهرستان سربیشه خبر داد.
 
وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی با دریافت اخباری مبنی بر حمل مواد مخدر در محور"سربیشه به بیرجند" موضوع را پیگیری کردند.
 
معاون هماهنگ کننده فرماندهی نیروی انتظامی خراسان جنوبی بیان کرد: مأموران هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک سواری پژو 405 مشکوک شدند و خودرو را جهت بررسی بیشتر متوقف کردند.
 
پارسافر تصریح کرد: مأموران در بازرسی از خودرو 97 کیلوگرم تریاک کشف و راننده 25 ساله پژو 405 را در این رابطه دستگیر کردند که متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی و روانه زندان شد.
 
 
کشف 117 کیلو و 600 گرم هروئین پودری در عملیات مشترک پلیس خراسان‌جنوبی و تهران بزرگ
 
سردار مجید شجاع فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی گفت: با کار اطلاعاتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی 117 کیلو و 600 گرم هروئین پودری در "تهرانسر" پایتخت کشف شد.
 
وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان‌جنوبی اطلاعاتی دریافت کردند که یک سواری تیبا حامل مواد مخدر به سمت پایتخت در حرکت است که بلافاصله موضوع بررسی و مشخصات خودرو به مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ اعلام شد.
 
فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی بیان کرد: مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ خودروی تیبا را در "تهرانسر" شناسایی و متوقف کردند که در بازرسی از خودرو 117 کیلو و 600 گرم هروئین پودری کشف شد.
 
سردار شجاع با اشاره به دستگیری راننده خودرو؛ تصریح کرد: متهم دستگیر شده به همراه خودرو و مواد کشف شده جهت بررسی بیشتر به پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ منتقل شد.
 
 
انتهای پیام/127