خاورستان ۱۸:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد

آماده باش ۱۴۰ نیروی امدادی هلال احمر در سطح خراسان جنوبی

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از آماده باش ۱۴۰ نفر نیروی امدادی در ۲۸ منطقه خراسان جنوبی در پی اعلام شرایط جوی نامساعد خبر داد.

به گزارش خاورستان، محمد رحیم شهریاری مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از صبح امروز با اعلام شرایط نامساعد جوی ۱۴۰ امدادگر، در ۲۸ پایگاه ثابت و موقت استان آماده ارائه خدمات امدادی به هموطنا‌ن هستند.

 

وی افزود: تعداد ۴۳ دستگاه خودروی آمبولانس و نجات برای خدمت رسانی به حادثه دیدگان در پایگاه های امداد و نجات استان مستقر است.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه مرکز ۱۱۲ بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به حوادث احتمالی است، گفت: هم‌میهنان در صورت بروز حادثه ضمن حفظ خونسردی با این مرکز تماس گرفته و یا به نزدیکترین پایگاه امدادی هلال احمر مراجعه کنند.

 

وی همچنین به بارش باران در برخی روستاهای شهرستان درمیان اشاره کرد و خاطرنشان کرد: ظهر امروز با بارش باران در روستای خونیک چار تنگ یک تیم امدادی با ۵ نفر امدادگر به روستای مذکور اعزام و دو منزل که دچار آبگرفتگی شده بود را از آب تخلیه کردند.

 

شهریاری با اشاره به اینکه روستای خونیک چارتنگ در ۴۰ کیلومتری جنوب شرقی شهر اسدیه قرار دارد یادآور شد: همچنین از صبح امروز ۵ تیم ۴ نفره در این شهرستان آماده باش هستند.

 

انتهای پیام/127/ 66/