خاورستان ۱۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۶
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی:

نیروهای امدادی هلال احمر به 96 حادثه دیده امدادرسانی کردند

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه طی ماموریت‌های هفته گذشته به 96 حادثه دیده امدادرسانی شده، گفت: از این تعداد 82 نفر در حوادث جاده ای، پنج نفر بصورت حضوری و هشت نفر در حوادث شهری خدمات امدادی دریافت کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمدرحیم شهریاری مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی  با اشاره به فرا رسیدن مسافرت های تابستانی و پایان تعطیلات،اظهار کرد: بازگشت مسافران به محل سکونت شان باعث افزایش ترددها می شود بنابراین از رانندگان خواستاریم با توجه به نکات راهنمایی و رانندگی در مسیر جاده ها حرکت کنند.

 
وی افزود: همچنین در صورت بروز هرگونه حادثه ای ضمن حفظ خونسردی با شماره ۱۱۲ سازمان امدادو نجات تماس گرفته یا به نزدیکترین پست امدادی مستقر در محل یا جاده مراجعه کنند.
 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به حوادث یک هفته گذشته بیان کرد: طی این مدت نیروهای هلال احمر به 35 مورد حادثه خدمت ارایه کرده‌اند.
 
شهریاری عنوان کرد: از این تعداد 26 مورد جاده ای، دو مورد حضوری، یک مورد کوهستان و پنج مورد شهری بوده است.
 
وی با بیان اینکه طی ماموریت‌های هفته گذشته به 96 حادثه دیده امدادرسانی شده است، افزود: از این تعداد 82 نفر در حوادث جاده ای، پنج نفر بصورت حضوری و هشت نفر در حوادث شهری خدمات امدادی دریافت کرده اند. 
 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه 117 نیروی هلال احمر در قالب  53 تیم عملیاتی به این حوادث امدادرسانی داشته اند، افزود: همچنین 32 دستگاه آمبولانس در این امدارسانی ها به کارگیری شده اند.
 
شهریاری اظهار کرد : میانگین مدت زمان عملیات در حوادث جاده ای، از آغاز تا پایان عملیات، یک ساعت و 5 دقیقه و 16 ثانیه بوده است.
 
انتهای پیام/127