خاورستان ۲۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
معاون سیاسی،امنیتی واجتماعی استاندار خراسان جنوبی:

برنامه‌های اوقات فراغت از نظر کیفی و غنای فرهنگی متناسب با علاقه نسل جوان باشد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌جنوبی گفت: برنامه‌های اوقات فراغت استان از نظر کمی خوب است اما از نظر کیفی و غنای برنامه‌ها اطلاع زیادی نداریم که دستگاه‌های متولی باید برنامه ریزی برای اجرای برنامه‌های متناسب باعلاقه نسل جوان داشته باشند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، ناصر خوش‌خبر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی بعد از ظهر امروز در نشست کارگروه اجتماعی و فرهنگی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه برنامه های اوقات فراغت باید منجر به نشاط، شادابی، استعدادیابی و تقویت هویت ایرانی اسلامی شود، اظهار کرد: برخی کارکردهای اوقات فراغت به ویژه کارکردهای آتی آن سبب کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود  که لازم است از این نوع برنامه‌ها برای جمع کردن جوانان و نوجوانان نهایت استفاده را ببریم.

 

 

وی افزود: لازم است برای برگزاری کلاس های اوقات فراغت نیازها از قبل احصا شود و فقط کمیت‌ها مورد توجه نباشد. شاید کمیت‌ها از نظر بیننده خوب باشد اما از نظر تاثیرگذاری باید پاسخگوی وجدان خود باشیم.
 
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه دستگاه های متولی برگزاری اوقات فراغت باید از اردیبهشت ماه برنامه های خود را اعلام می کردند، بیان کرد: اما برخی دستگاه‌ها تا کنون برنامه‌ها ی خود را اعلام نکرده‌اند.
 
 
خوش خبر گفت: برنامه‌های اوقات فراغت استان از نظر کمی خوب است اما از نظر کیفی و غنای برنامه‌ها اطلاع زیادی نداریم که دستگاه‌های متولی باید برنامه ریزی برای اجرای برنامه‌های متناسب باعلاقه نسل جوان داشته باشند.
 
 
وی افزود: یک دستگاه به تنهایی نمی‌تواند متولی برگزاری برنامه‌های اوقات فراغت باشد لذا باید اعتباراتی در طول سال در حوزه فرهنگی و اجتماعی در اختیار دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد که شاهد برنامه‌های با کیفیتی باشم.
 
 
انتهای پیام/127