خاورستان ۱۷:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۳
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند:

پیروزی در جنگ اقتصادی، سیاسی و فرهنگی دشمن با مجاهدت، صبر و مقاومت حتمی است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند گفت: باید سالروز فتح خرمشهر را بیان کنیم و بدانیم پیروزی اقتصادی، سیاسی و فرهنگی با مجاهدت، صبر و مقاومت حتمی خواهد بود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مهدی صادق احمدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه، ضمن درود به روح 2 هزار شهید خراسان جنوبی، اظهار کرد: سوم خردادماه سالروز آزادسازی خرمشهر یادآور سخن رهبر کبیر انقلاب است که فرمودند" خرمشهر را خدا آزاد کرد" و این کلام را باید بدون تردید پذیرفت.
 
وی با بیان این‌که عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر نقطه عطفی در دوران دفاع مقدس بود، افزود: موانع، استحکامات و تجهیزات در این شهر بود که باز پس گیری آن برای صدام غیر قابل تصور بود و صدام اعلام کرد که " اگر ایرانی ها بتوانند خرمشهر را بگیرند من کلید بصره را به آنها میدهم".
 
اگر معنویت و توسل به خداوند نباشد هیچ پیروزی ارزش ندارد
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند یادآور شد: این جمله امام(ره) بعد از آزادی خرمشهر که فرمودند " خرمشهر را خدا آزاد کرد" پیام های مهمی برای ملت داشت اول اینکه امام مبدأ همه چیز را خدا دانستند و اگر معنویت و توسل به خداوند نباشد هیچ پیروزی ارزش ندارد.
 
صادق احمدی تصریح کرد: دفاع مقدس جنگ عقیده و معنویت بود و اساس هجمه رژیم صدام به خاطر اسلام بود و ما با توجه و توکل به خدا توانستیم خرمشهر را آزاد کنیم.
 
وی افزود:  تصور این‌که بتوانیم خرمشهر را با عملیات بیت المقدس آزاد کنیم برای دشمن و غربی ها باور کردنی نبود.
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند گفت: بعد از قریب 40 سال از دفاع مقدس امروز رهبر انقلاب با قاطعیت می گویند که جنگی نخواهد شد چون ملت ما هشت سال دفاع مقدس را تجربه کردند و دشمن نتوانست بر ملت ما فائق بیاید.
 
صادق احمدی خاطرنشان کرد: حضور، استقامت و پایداری مردم و تبعیت محض مردم، رزمندگان و فرماندهان جنگ از امام(ره) دو شاخصه ای است که نشان می‌دهد خداوند در صحنه های مختلف نظام در ۴۰ سال و در آزاد سازی خرمشهر با ما بوده است.
 
وی با اشاره به این‌که جنگ تحمیلی نمونه‌ای از مقابله اسلام با دشمن بود، افزود: مردم و رزمندگان با مقاومت و حرکت‌های مجاهدانه وعده‌های الهی را محقق ساختند و به قدرت خداوند ایمان داشتند.
 
عده‌ای منفعت طلب چاره‌ای جز مذاکره و کوتاه آمدن در مقابل آمریکا نمی‌بینند
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند گفت: امروز دشمنان جنگ تمام عیار اقتصادی، فرهنگی و سیاسی به راه انداخته‌اند و عده‌ای منفعت طلب چاره‌ای جز مذاکره و کوتاه آمدن در مقابل آمریکا نمی‌بینند.
 
صادق احمدی تصریح کرد: باید سالروز فتح خرمشهر را بیان کنیم و بدانیم پیروزی اقتصادی، سیاسی و فرهنگی با مجاهدت، صبر و مقاومت حتمی خواهد بود.
 
وی افزود: با رسیدن به جامعه و تمدن اسلامی، زوال تمدن و انحطاط آمریکا و اسرائیل را شاهد خواهیم بود.
 
انتهای پیام/ 132