خاورستان ۱۵:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۱
معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری خراسان‌جنوبی:

کارگران می‌توانند بهترین‌ها را برای اقتصاد خراسان‌جنوبی رقم بزنند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری خراسان‌جنوبی گفت: کارگر می‌تواند بهترین‌ها را برای اقتصاد استان رقم بزند و باید بداند بدون حضور او این قافله به سرانجام نخواهد رسید و بایستی همه با یکدیگر همکاری همه جانبه داشته باشند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مشیرالحق عابدی معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری خراسان‌جنوبی امروز در مراسم تجلیل از کارگران و گروه‌های کار و واحدهای نمونه خراسان‌جنوبی اظهار کرد: در سالی که به فرمایش مقام معظم رهبری سال رونق تولید نامگذاری شده جوامع کارگری و کارفرمایی در این موضوع اتفاق نظر دارند که با اتحاد و اعمال متقابل می‌توانند به بهترین‌ها دست یابند.

 

وی با بیان اینکه شرایط امسال و سال‌های گذشته و تنگناها را همه می‌دانیم، افزود: با تلاش و کوشش می‌توان در برابر فشارها و تحریم‌های ظالمانه مقاومت کرد و در جهت  توسعه و تولید گام برداشت.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری خراسان‌جنوبی با بیان اینکه امروزه جنگ اقتصادی به راه افتاده است، گفت: در سال گذشته تلاش‌ها جهت رفع مشکلات اشتغال بود و جلسات کارگروه اشتغال و رفع موانع تولید برگزار شد تا منجر به توسعه صادرات و اقتصاد استان شود.

 

عابدی عنوان کرد: با وجود تلاش‌های زیاد آنچه در استان حاصل شد این بود که در پایان سال گذشته بسیاری از کارفرمایان حق و حقوق کارگران را به موقع پرداخت کردند و امید است امسال نیز با برنامه‌ریزی در راستای پرداخت مطالبات کارگران این مهم انجام شود.

 

وی بیان کرد: در سال گذشته با پیگیری‌های استاندار حلقه مفقوده و گره ناگشوده در ارتباط باکشور افغانستان باز شد؛ امیدواریم تداوم این ارتباط سبب توسعه و تولید محصول برند دار در استان خراسان جنوبی شود.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری خراسان‌جنوبی ادامه داد: قطعا اگر کارگران با تعهد و تخصص در جهت محصولات با کیفیت اقدام کنند روند تداوم فروش محصولات ادامه خواهد یافت.

 

عابدی تصریح کرد: کارگر می‌تواند بهترین‌ها را برای اقتصاد استان رقم بزند و باید بداند بدون حضور او این قافله به سرانجام نخواهد رسید و بایستی همه با یکدیگر همکاری همه جانبه  داشته باشند.

 

وی خاطر نشان کرد: کارگران در قبال کارفرمایان و بالعکس وظایفی دارند که اگر به این وظیفه متقابل در راستای رونق تولید و شکوفایی اقتصاد عمل شود قطعا در استان خراسان جنوبی موفق خواهیم بود.

 

انتهای پیام/ 135