خاورستان ۱۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:

مأموریت علما در تبیین گام دوم انقلاب از همه اقشار سنگین‌تر است

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی: مأموریت علما در تبیین گام دوم انقلاب اسلامی از همه اقشار سنگین‌تر است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت‌الاسلام و المسلمین احمد رضایی مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی صبح امروز در همایش رسول رحمت، نشست مشترک علمای اهل تشیع و اهل سنت خراسان جنوبی با بیان این که نباید فضای همدلی در خراسان جنوبی خدشه‌دار شود گفت: مبعث پیامبر اسلام(ص) روز بزرگی است که در تاریخ بشریت سابقه ندارد چراکه تحولی اتفاق افتاد و بشریت را در دایره انسانیت حفظ می کند.

 

وی با بیان این که تحول بزرگی که بعد از مبعث در دنیا اتفاق افتاد، انقلاب اسلامی ایران بود افزود: با تلاش علما انقلاب به پیروزی رسید و حفظ شد و در آینده در گام دوم انقلاب وظیفه ما سنگین تر می شود که باید گامی رو به جلو برداریم.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: امروز باید تفکر تمدن اسلام ناب به همت و تلاش علما در هر جایی که خدمت می کنند برای مردم تبیین شود و اگر کوتاهی صورت گیرد، بسیار سخت خواهد گذشت.

رضایی تاکید کرد: ماموریت علما در تبیین گام دوم از همه اقشار سنگین تر است.

وی اظهار کرد: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، افتخار به گذشته و امید به آینده را بیان می کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: بیش از 170 هزار مسجد اهل سنت در کشور ساخته شده است.

رضایی اظهار کرد: دشمن در فضای مجازی علیه انقلاب اسلامی بمباران می کند و شاید برخی جوانان که از گذشته اطلاعی ندارند، گمراه شوند.

وی افزود: نیاز است علما، وضعیت گذشته و افتخارات انقلاب اسلامی را بیان و امید به آینده را بین مردم نگه دارند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: برخی سران کشورهای اسلامی به دامان یهود افتادند.

رضایی با اشاره به سال رونق تولید گفت: زمانی که بتوانیم راه را نشان دهیم، مردم بهترین مجریان هستند که لازم است رونق تولید را تبیین کنیم.

وی با بیان این که چرا روستائیان اقلام غذایی را از شهر بگیرند؟ افزود: تفکر رونق تولید را برای مردم نشان دهیم و باید دست جوانان را بگیریم.

انتهای پیام/4