خاورستان ۱۰:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۷
فرماندار نهبندان در آخرین جلسه ی شورای اداری دولت دهم

هرگز نباید با تغییر دولت خلع مدیریتی در نهبندان احساس شود

عظیمی ضمن ابراز خرسندی از اینکه دولت اعتدال بر سرکار می‌آید، تصریح کرد: امید است دولت آینده اعتدال که ریشه دینی و اسلامی دارد را در جغرافیای کشورمان حاکم سازد.

 به گزارش خاورستان:محمدمهدی عظیمی عصر دیروز در جلسه شورای اداری شهرستان نهبندان که با حضور مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی همراه بود، اظهار کرد: این نخستین شورای اداری شهرستان بعد از حماسه سیاسی 24 خردادماه است که باید به منظور خلق این حماسه عظیم از ملت بزرگ ایران تقدیر و تشکر کرد.

وی ادامه داد: ملت ایران طریقه آفرینش و آفرینندگی حماسه را می‌داند و این مهم نشان از بصیرت و ولایت‌مداری این مردم دارد.

فرماندار نهبندان با بیان اینکه امنیت یکی از نعمات الهی است که انسان کمتر به آن توجه دارد، تصریح کرد: امروزه آرامش و امنیتی که در ایران اسلامی حاکم است را مرهون خون شهدا و مدیریت و تدبیر مقام معظم رهبری هستیم.

عظیمی یادآور شد: امروزه بسیاری از کشورها و ملت‌ها همانند گذشته درصدد الگوبرداری و الگوگیری از ایران اسلامی هستند تا به این آرامش و امنیت دست یابند. 

تذکر لسانی ضرورتی برای نهادینه شدن امر به معروف است

وی با اشاره به اینکه شهرستان نهبندان طی سال گذشته در زمینه کمک به عتبات عالیات رتبه نخست استان را داشته است، اذعان داشت: ورود بسیج و فرهنگ و اندیشه بسیجی در هر میدان و عرصه‌ای سبب کسب موفقیت و دستاورد برای جامعه می‌شود.

فرماندار نهبندان، تذکر لسانی را ضرورتی برای نهادینه شدن فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه دانست و متذکر شد: باید سعی کنیم تا هر کدام از ما مسئولان ابتدا خود آمر به معروف و ناهی از منکر باشیم؛ سپس آن را به سطح جامعه رواج دهیم.

عظیمی با بیان اینکه دولت دهم در آخرین روزهای کاری خود قرار دارد، متذکر شد: هرگز نباید با تغییر دولت خلع مدیریتی در سطح این شهرستان به وجود آید و احساس شود.

دولت‌ها به عنوان یک ابزار در خدمت نظام هستند

وی اظهار داشت: مدیری که در تفکر بالا و پایین آمدن جایگاه و مقام اداری خود با تغییر دولت باشد آن مدیر در وهله نخست انسانی بی هدف و سپس مدیری بی تدبیر و با اندیشه کوچک است.

فرماندار نهبندان با اشاره به اینکه دولت‌ها به عنوان یک ابزار در خدمت نظام هستند، بیان داشت: مسئولان و مدیران این نظام نیز خدمتگزاران مردم هستند و حضور گسترده مردم در صحنه‌ها رسالت مسئولان را خطیرتر می‌سازد.

عظیمی ضمن ابراز خرسندی از اینکه دولت اعتدال بر سرکار می‌آید، تصریح کرد: امید است دولت آینده اعتدال که ریشه دینی و اسلامی دارد را در جغرافیای کشورمان حاکم سازد.

وی، تکریم ارباب رجوع، بروز بودن و بهره‌گیری از دانش و علوم روز، استفاده از تمامی فرصت‌ها و تصمیم‌سازی و برنامه‌ریزی صحیح برای رسیدن به هدف را از عمده مسائلی دانست که مدیران و مسئولان شهرستان باید به آن توجه کنند.

منبع:/سوغات نیوز