خاورستان ۱۳:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۲
در سال فرهنگ؛ بلاتکلیفی در استانداری

دفتر امور فرهنگی- اجتماعی استانداری خراسان جنوبی همچنان بدون مدیر اداره می شود

پس از درگذشت قیاسی سرپرست دفتر امور فرهنگی اجتماعی استانداری هنوز سکانداری برای این اداره مهم مشخص نشده است.

به گزارش خبرنگار خاورستان: امروز اولین جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی استان پس از درگذشت مرحوم قیاسی در سالن اجتماعات استانداری در حالی برگزار شد که هم اکنون این اداره کل بدون سرپرست و متولی اداره می شود.

البته این بلاتکلیفی مهمترین اداره امور فرهنگی و اجتماعی استان تنها به اینجا ختم نمی شود، در تاریخ1392/9/17 درست بعد از گذشت حدود دو ماه از انتصاب وجه الله خدمتگزار به سمت استاندار خراسان جنوبی طی حکمی از سوی وی، حسن قیاسی به عنوان سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری معرفی شد و تا آبان ماه امسال نیز این جایگاه مسئولیتی مهم در سطحی که باید مدیریت می شد، تعیین تکلیف نشد.

مرحوم حسن قیاسی پس از گذشت حدود 11 ماه در تاریخ 10 آبان 93 بر اثر عارضه قلبی درگذشت که پس از وفات وی هنوز این دفتر بدون مدیرمسئول اداره می شود.

البته تعریف و تمجیدهای استانداری بعد از فوت مرحوم حسن قیاسی این شائبه را برای خیلی از مخاطبان ایجاد نمود که چرا مدیری با این سطح دانش و توانایی 11 ماه یکی از مهمترین بخش های استان را در سطح سرپرستی اداره کرده است؟ و اقدامی برای تثبیت جایگاه مسئولیتی این شخص توانمند صورت نگرفته است.

سید محمد حسینی، معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان جنوبی در این باره به خبرنگار خاورستان گفت: برای سرپرستی این دفتر در حال پیگیری هستیم تا هرچه زودتر مسئول آن را معرفی کنیم.

وی در ادامه گفت: برای مسئولیت این پست هنوز شخص خاصی مدنظر قرار نگرفته است.

انتهای پیام/ط