خاورستان ۱۲:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
مدیر ورزش و جوانان شهرستان سرایان در گفت و گو با خاورستان:

نداشتن کارشناس جوانان و کمبود اعتبار مهمترین دغدغه این اداره می باشد

امین لطفیان: نبود اعتبار کافی برای فعالیت ها و نداشتن کارشناس جوانان از جمله مشکلات اداره ورزش و جوانان شهرستان سرایان می باشد.

امین لطفیان، مدیر ورزش و جوانان شهرستان سرایان در خصوص برنامه های هفته ی تربیت بدنی در این شهرستان در گفتگو با خبرنگار خاورستان اظهار کرد: در هفته تربیت بدنی برنامه های متعددی در شهرستان سرایان برگزار شده است که می توان به برگزاری همایش پیاده روی،مسابقات دوچرخه سواری ،پینگ پنگ،دارت،مسابقات والیبال وفوتبال چهار جانبه،والیبال بانوان،مسابقات گیم نت جام دیجیتال اشاره کرد.

وی اذعان داشت:در این هفته مسابقات بومی محلی،بدمینتون بانوان،هندبال دوستانه،کارگاه آموزشی برای جوانان،استاژفنی رشته یونیفایت با حضور مربی تیم ملی برگزار شده است.

مدیر اداره ورزش وجوانان سرایان تصریح کرد:زمین چمن با پیشرفت فیزیکی 95 درصد،سالن ملت سرایان،سالن بانوان باپیشرفت 75درصد،سالن ورزشی دوست آباد با پیشرفت فیزیکی30درصد و سالن بانوان آیسک با پیشرفت30درصد احداث شده است.

وی خاطر نشان کرد: 3 پروژه بهسازی و نوسازی اماکن ورزشی در سرایان، سه قلعه و آیسک انجام شده است.

امین لطفیان به مشکلات موجود در اداره ورزش و جوانان اشاره کرد و افزود: نداشتن مینی بوس برای ایاب و ذهاب ورزشکاران،نبود اعتبار کافی برای فعالیت ها و نداشتن کارشناس جوانان از جمله مشکلات این اداره می باشد.

وی  با بیان این که این نهاد به صورت نمایندگی فعالیت می کند گفت: ما باید تبدیل به اداره شویم و همچنین سه قلعه و آیسک نمایندگی باشند.

مدیر اداره ورزش وجوانان سرایان خواستار استقبال شایسته مردم از اماکن ورزشی شد و گفت: پروژه های عمرانی به پیمانکاران داده می شود و این مسئله باعث شده است که پروژه ها با کیفیت مناسبی انجام نگیرد و اگر این کار به صورت امانی صورت می گرفت بهتر بود.