خاورستان ۱۴:۳۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۲
حجت الاسلام شمس الدین:

به مسؤلین مذاکره کننده توصیه می کنم تکیه بر جریان مذاکره اشتباه و غلط است، باید توجه داشته باشیم همواره استقامت و ایستادگی ما در تاریخ عامل پیروزی ما شده است

امام جمعه شهرستان بشرویه گفت: مذاکرات خوب است به شرطی که طرف مقابل نیز صادق باشد با این وجود نظام جمهوری اسلامی ایران به ملت ایران تکیه می کند.

به گزارش خبرنگارخاورستان،حجت الاسلام و المسلمین محمد شمس الدین امام جمعه شهرستان بشرویه در خطبه دوم نماز جمعه این هفته شهرستان بشرویه خطاب به دشمنان اسلام وبااشاره به تهدیدات اوباما که مرتبا می گوید گزینه نظامی روی میز است بیان کرد: گزینه های روی میز شما را قبلا دیده ایم یقین بدانید مردم با بصیرت ایران در برابر تمام فتنه های شما می ایستند.این کشور کشور امام زمان است شن های طبس چه به روز شما آورد خداوند کید شما را به شما باز می گرداند، کسانیکه گزینه های روی میز را به رخ می کشند این سابقه را دارند که ملت ما هشت سال دفاع مقدس را با دست خالی دفاع کردند درحالیکه کشور عراق تا دندان مسلح بود پس گزینه های روی میز شما مسخره است

وی افزود: پیروزی همیشگی از آن ملت ایران اسلامی است چرا که این کشور بیمه امام زمان می باشد و ولایت فقیه در راس آن حکومت دارد و مردم را راهنمایی و هدایت می کند و ملت ایران نیز همیشه حامی ولایت فقیه هستند لذا این نظام هیچگاه آسیب نمی بیند.

حجت الاسلام شمس الدین با اشاره به حضور پرشور و باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن تاکید کرد: امروز بصیرت امت اسلامی ایران نقشه های دشمنان را نقش برآب می کند.

امام جمعه بشرویه بصیرت وحدت و استقامت مردم را سه عنصر اساسی در پایداری نظام دانست و گفت:همچنین این عوامل زمینه ساز ظهور حضرت بقیه الله نیز می باشد.

وی یکی از مهمترین عواملی را که برای ظهور امام زمان نیز نیاز است را حضور مردم عنوان کرد و اظهار داشت: خوشبختانه امروز به برکت بیداری اسلامی این امر نیز محقق شده است.

حجت الاسلام محمد شمس الدین زاده افزود: این کشور بیست میلیون بسیجی بصیر دارد و فتنه های فراوانی نظیر فته 88 و دیگر دسیسه های دشمنان را خنثی کرده و خنثی خواهد کرد. وی خطاب به دشمنان گفت: شما اشرار را در شرق کشور تسلیح کردید تا انقلاب اسلامی را نابود کنید ولی بدانید این کشور ولایت فقیه دارد، تا ولایت فقیه هست به کشور آسیب نمی رسد. وی تصریح کرد: ای مردم هوشیار باشید امروز حربه ای جدید دشمن، حربه اقتصادی است. در جنگ نظامی پیروز شدیم و امروز در جنگ اقتصادی با عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی حماسه اقتصادی را محقق خواهیم کرد.

امام جمعه بشرویه گقت: خوشبختانه ماکشور ثروتمندی هستیم و ذخایر زیرزمینی فراوانی داریم و باهمت جوانان سخت کوش خود می توانیم به خوبی از آنان بهره بریم.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند من به مذاکرات خوش بین نیستم افزود: مذاکره یک اساس نیست بایستی به مردم اتکا کنیم.

حجت الاسلام شمس الدین مذاکرات را خوب دانست مشروط براینکه طرف مقابل نیز نسبت به تعهدات خود صادق باشد.

امام جمعه بشرویه تاکید کرد: در جریان مذاکرات متوجه شدیم که طرف مقابل به تعهدات خود عمل نکرده و مرتبا تهدید می کردند لذا مشخص شد آنان درصدد براندازی نظام هستند.به مسؤلین مذاکره کننده توصیه می کنم تکیه بر جریان مذاکره اشتباه و غلط است، باید توجه داشته باشیم همواره استقامت و ایستادگی ما در تاریخ عامل پیروزی ما شده است

وی خطاب به دشمنان اسلام گفت: بدانید که ملت ایران بیدار و هوشیار هستند و با پیروی از ولایت فقیه در مقابل تمام توطئه های شما خواهند ایستاد.

حجت الاسلام شمس الدین در ادامه با اشاره به مناسبتهای هفته چون کودتای رضاخان و بزرگداشت خواجه نصیرالدین توسی اشاره و روزمهندسی و امور تربیتی را به تمامی فعالان این عرصه تبریک گفت.