نمایش 1 - 10 از 716
یادداشت/
حسین شریعتمداری
پیشنهاد گشایش خط اعتباری ۱۵ میلیارد دلاری از سوی اروپا ارائه شده است و با کمال تعجب و البته تاسف، وزارت خارجه کشورمان خواسته اعلام شده اروپا را به عنوان پیشنهاد ایران به اروپا مطرح می‌کند! تیم محترم مذاکره‌کننده کشورمان باید توجه کافی داشته باشند که آنچه اروپا در پی آن است یک کلاهبرداری جدید است.
حسین شریعتمداری
جناب آقای ظریف! برجام به دو علت به جای ۲ صفحه، ۱۵۰ صفحه شده است؛ اول اینکه؛ آنهمه امتیاز نقدی که به حریف داده‌اید هرگز در دو صفحه جای نمی‌گرفت! دوم آنکه؛ اگر برجام در ۲ صفحه تنظیم شده بود، هر کس فقط با یک نگاه گذرا به آسانی متوجه می‌شد چه کلاه گشادی سرمان گذاشته‌اند.
سید مرتضی موسوی نژاد
سید مرتضی موسوی نژاد:
سید مرتضی موسوی نژاد فعال سیاسی و رسانه ای نوشت: سه سال از حکم رهبرانقلاب برای حضرت آقای عبادی نماینده محترم ولی فقیه در استان می گذرد....خطاب من به مردم مذهبی استان است. قدر نماینده ی ولی فقیهمان را بدانیم
حسین شریعتمداری
حفظ هیمنه و اقتدار جمهوری اسلامی در آن است که قبل از رفع توقیف از نفتکش خود، پاسخ سنگین و پشیمان‌کننده‌ای به دزدان دریایی انگلیس بدهد و این الگو را در جهان ثبت کند که ایران هیچ تعرض و تجاوزی را بی‌پاسخ نخواهد گذاشت.
یادداشت وارده/
منصوره عسکری دشت‌بیاض
بورس و رسانه با خدمات متقابل به یکدیگر می‌توانند در رشد و افزایش سرمایه‌گذاری و محقق‌شدن رونق تولید و در نتیجه افزایش اشتغال در کشور مؤثر باشند.
فضای مجازی:
مدت هاست که در فضای مجازی مطالبه ای از استاندار خراسان جنوبی مطرح است که درب های اتاق خود را به روی مردم بازنماید اما گویی استاندار تمایلی به برگزاری جلسات ملاقات مردمی با شهروندان ندارد.
یادداشت/
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در یادداشتی نوشت تأخیر در ساخت بیمارستان خوسف نادیده گرفتن جان افرادیست که در مناطق دور دست شهرستان به مشکل بر می‌خورند و این بیمارستان امید نجات آنها خواهد بود .
معتمدیان استاندار
یادداشت وارده:
همواره به مسئولین از سوی رهبر انقلاب توصیه شده است که در جمع مردم باشید و رو در رو با مردم صحبت کنید و حرف های آنان را بشنوید اما در خراسان جنوبی برعکس این قضیه در حال انجام است برای دیدن استاندار خراسان جنوبی بایستی از فیلترینگ سخت بازرسی عبور کنید.
یادداشت/
حسین شریعتمداری
باید از آقای عراقچی پرسید؛ جنابعالی از کدام جایگاه سخن می‌گویید و حکم صادر می‌کنید؟! اگر به نمایندگی از وزارت خارجه سخن می‌گویید که وای به حال وزارت خارجه! و اگر از پیش خود اظهار نظر کرده‌اید که بازهم وای به حال وزارت خارجه‌ای که جنابعالی معاون سیاسی آن هستید!
یادداشت/
سید مصطفی موسوی‌نژاد
اقتصاد کشور را به برجام گره‌زدید، توکل‌تان بجای خدا به کدخدا بود، عاقبت‌تان چنین شد که باید در بازار یک روز پیاز 14 هزار تومانی داشته باشیم، یک روز کنسرو ماهی 16 هزار تومانی، یک روز هم بگردیم دنبال یک قوطی رب!

صفحه‌ها