نمایش 1 - 10 از 698
یادداشت/
هرچند که در چند سال اخیراخباری از اختلاس در کشورمنتشر شد اما تا به حال اوضاع در این خطه کهن کویری فرق داشته است؛ در استان فرهنگ‌ساز خراسان‌جنوبی این‌طور مسایل ناراحت‌کننده ای تا به حال رخ نداده بود .
حسین خسروی چاهک
حسین خسروی چاهک
آیا ما توانسته ایم مسیری امن باز کنیم و جوانانی که می خواهند از این معبر رد شوند پایشان به مین سیاست زدگی برخورد نکند؟ باعث تأسف است که در این مسیر چه سرمایه هایی را ازدست داده ایم؟ سرمایه های استان بعضا یا در ستادها تلف می شوند یا جلای وطن کرده و برای همیشه از این شهر می روند
دانیال مدبر عزیزی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند
یادداشت/
همه در تلاش هستند سناریو انقلاب اسلامی را به اثر برتر این جهان تبدیل کنند همان اثری که یمن، بحرین، لبنان، سوریه و عراق و... از آن الگو گرفته‌اند.
این روزها خواب های فرماندار بیرجند برای آموزش و پرورش مرکز استان سبب شده تا اخبار ناگواری از این محیط آموزشی و فرهنگی به گوش برسد.
علی فیروزی
یادمان نمی رود پرویزی ، پدر معنوی اصلاح طلبان که حکم استانداری در دستش بود زمانی که پیامکی فرماندار و مدیر عزل می کرد ادعای اصلاح طلبان این بود که استاندار به عنوان مقام عالی دولت حق انتصاب دارد و هیچ کس حتی نماینده و امام جمعه حتی لازم نیست بدانند چه کسی فرماندار آن شهرستان شده است .
یادداشت/
آیا می‌دانید از ابتدای سال تاکنون مجموعا معادل 300 کشتی سانچی، 50 ساختمان پلاسکو و 24 هواپیمای غول پیکر در ایران سقوط کرده است یادمان باشد، زمان اقدام و عمل مناسب همين حالااست و هرکس در هر جای ایران كه زندگی می‌كند، استحقاق سفری ايمن و راهی ايمن‌تر را دارد.
مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی ماه هفته گذشته در استانداری خراسان جنوبی در حالی لغو شد که تاکنون مقام عالی دولت در استان نسبت به این اتفاق هیچ موضعی نگرفته است.
یادداشت/
مهدی فضائلی
انتشار دیر هنگام اما لازم و موثر کتاب "فتنه تغلب" پرده را از بخشی از ناگفته ها کنار زد و این آتشی شد بر خرمن اصحاب فتنه!
به بهانه روز ایمنی در برابر زلزله؛
آموزش همگانی و ارتقای فرهنگ ایمنی ضرورتی غیر قابل انکار برای رسیدن به کشوری ایمن است.
یادداشت/ حسین شریعتمداری
چرا امام راحل ما در اوج اقتدار بلوک کمونیستی شوروی سابق خطاب به گورباچف می‌فرمود «از اين پس كمونيسم را بايد در موزه‌هاي تاريخ سياسي جهان جستجو كرد» یا «این قرن، قرن غلبه مستضعفان بر مستکبران است» و... کدامیک از پیش‌بینی‌های خمینی‌کبیر تحقق نیافته است؟ و کدامیک را از پیش خود گفته است؟!

صفحه‌ها