نمایش 1 - 10 از 684
روزنامه آوای خراسان جنوبی به کدام سمت می رود/
چرا نمی خواهند سفر خارجی چند صد میلیونی مجیدی و همراهان وی از منابع مالی به فرانسه برای مردم استان شفاف شود. بودجه این سفر از چه محلی هزینه شده است؟
یادداشت:
بهتر نیست بجای پیچیدن نسخه گردشگری، هزینه چند صد میلیونی فرانسه را شفاف سازی کنید. مسئولین امنیتی استان همایش بین المللی کویرلوت را با دقت و به طور ویژه رصد کنند.
یادداشت/
بهتر است اصلاح‌طلبان استان و کانال‌ها و روزنامه‌های وابسته و حامی دولت بجای رفاقت بازی‌های سیاسی برای یکبار هم شده از سهم‌خواهی‌های خود بکاهند و به فکر پیشرفت استان خراسان‌جنوبی باشند.
در نامه انجمن اسلامی مستقل دانشگاه بیرجند به وزیر جهادکشاورزی مطرح شد
ضعف در مدیریت منابع آبی و عدم ورود بخش خصوصی به صنعت کشاورزی از جمله مشکلاتی است که امیدواریم در این دولت کمی حل وفصل شود.
یادداشت؛
آنچه جلوی رشد و توسعه صنعت هوایی بیرجند را گرفته، حضور مدیران بی‌انگیزه و‌ بی‌دغدغه در این سال‌ها بوده است و حذف چندین پرواز فرودگاه بیرجند ثمره عدم پیگیری‌های به‌موقع مدیرکل این سازمان در تهران و وزاتخانه راه و شهرسازی بوده است.
یادداشت وارده/ مدیرعامل آبگرم لوت مطرح کرد
داریوش خسروی
مدیرعامل آبگرم لوت در یادداشتی به مطالب مطرح‌شده در جوابیه فرماندار خوسف پاسخ داد.
در شرایطی که پرونده رشوه سنگین توتال به باند «مهدی هاشمی» در فرانسه دوباره به جریان افتاده، از سینه چاکان دروغین مبارزه با پولشویی و FATF انتظار می‌رود نسبت به معلوم کردن سرنوشت آن پول‌های بزرگ و مسیر پولشویی آن بررسی و روشنگری کنند.
یادداشت/ حسین شریعتمداری
مدیر مسؤول روزنامه کیهان همزمان با بررسی مصوبه مجلس درباره کنوانسیون به اصطلاح «مبارزه با تأمین مالی تروریسم- CFT در شورای نگهبان، یادداشتی خطاب به این شورا نوشت.
یادداشت/
علیرضا آینه‌دار
در ۱۲ مهر استادیوم آزادی با حضورچندده هزاری نیروهای با اراده، پای کار و بسیجی و نگاه به مانیفست و نقشه راهی که فرماندهی کل قوا در این جمع با ظرافت و دقت بیان داشتند ما را بر آن می دارد، تامل و خردجمعی خود را بیش از گذشته معطوف به این نقشه راه کنیم.
حسین شریعتمداری در واکنش به اظهارات ظریف در مجلس:
وزیر خارجه کشورمان در جلسه علنی مجلس درباره بررسی لایحه مبارزه با تأمین مالی تروریسم (CFT) گفت؛ نه من و نه آقای رئیس‌جمهور نمی‌توانیم تضمین بدهیم که با پیوستن به CFT مشکلات ما حل خواهد شد. اما می‌توانیم تضمین بدهیم با نپیوستن به این لایحه، آمریکا بهانه مهمی برای افزایش مشکلات ما پیدا خواهد کرد»! آمریکا ازاین سخنان چه پیامی دریافت می کند؟

صفحه‌ها