نمایش 1 - 10 از 710
یادداشت/
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در یادداشتی نوشت تأخیر در ساخت بیمارستان خوسف نادیده گرفتن جان افرادیست که در مناطق دور دست شهرستان به مشکل بر می‌خورند و این بیمارستان امید نجات آنها خواهد بود .
معتمدیان استاندار
یادداشت وارده:
همواره به مسئولین از سوی رهبر انقلاب توصیه شده است که در جمع مردم باشید و رو در رو با مردم صحبت کنید و حرف های آنان را بشنوید اما در خراسان جنوبی برعکس این قضیه در حال انجام است برای دیدن استاندار خراسان جنوبی بایستی از فیلترینگ سخت بازرسی عبور کنید.
یادداشت/
حسین شریعتمداری
باید از آقای عراقچی پرسید؛ جنابعالی از کدام جایگاه سخن می‌گویید و حکم صادر می‌کنید؟! اگر به نمایندگی از وزارت خارجه سخن می‌گویید که وای به حال وزارت خارجه! و اگر از پیش خود اظهار نظر کرده‌اید که بازهم وای به حال وزارت خارجه‌ای که جنابعالی معاون سیاسی آن هستید!
یادداشت/
سید مصطفی موسوی‌نژاد
اقتصاد کشور را به برجام گره‌زدید، توکل‌تان بجای خدا به کدخدا بود، عاقبت‌تان چنین شد که باید در بازار یک روز پیاز 14 هزار تومانی داشته باشیم، یک روز کنسرو ماهی 16 هزار تومانی، یک روز هم بگردیم دنبال یک قوطی رب!
یادداشت/
نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر، که سازمان بشردوستانه‌ای بی طرف، بی غرض و مستقل است، در پی شناسایی چنین واقعیت تلخی با تاکید بر حقوق بین المللی بشر دوستانه و با هدف حفظ انسانیت بخصوص در اثنای جنگ ایجاد شد.
حسینی معاون استاندار خراسان جنوبی
خوش خیالی استاندار خراسان جنوبی از انتصاب افرادی از جمله حسینی به عنوان معاون توسعه منابع استان را نباید تنها به باج دادن به اصلاح طلبان دانست بلکه این قبیل انتصابات بیشتر سبب عقب رفت خراسان جنوبی می شود.
یادداشت/
یک هنرپیشه زن دست‌چندم، دروغ‌ها و شایعات جهت‌داری را که دقیقا همسو با اهداف اعلام شده دشمنان اسلام و انقلاب و مردم طراحی شده است به میان می‌کشد که تازه‌ترین آن، نسبت دادن جهاد نکاح! به یک روحانی و توصیه به صیغه شدن خانم‌های ایرانی برای اعضای حشد‌الشعبی است!
دیدار استاندار خراسان جنوبی با رپیس مجلس
استاندار خراسان جنوبی در حالی با لاریجانی رپیس مجلس در هفته های گذشته دیدار کرد که هیچ کدام از نمایندگان استان در جریان این نشست حضور نداشتند و تحلیل ها نشان می دهد این گونه نشست ها بیشتر کارکرد سیاسی - انتخابات به خود دارد.
یادداشت/
با گذشت نزدیک به یک ماه از آغاز سال ۹۸ که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال «رونق تولید» نامگذاری شده، تعلل استانداری در تشکیل جلسات مرتبط با اشتغال و تقویت بخش خصوصی، همچون کارگروه اشتغال و هماهنگی بانک‌های خراسان‌جنوبی و نیز شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی، جای سؤال است.
یادداشت/
حسین شریعتمداری
ما از امکانات و دسترسی‌های فراوانی برای پاسخ دندان‌شکن و پشیمان‌کننده به آمریکا و متحدانش برخورداریم که نباید آنها را از دست بدهیم. مخصوصا آنکه بعید نیست کنگره آمریکا با مشاهده قاطعیت ایران اسلامی، از تصویب تصمیم ترامپ صرف‌نظر کند.

صفحه‌ها