نمایش 1 - 10 از 693
یادداشت/
آیا می‌دانید از ابتدای سال تاکنون مجموعا معادل 300 کشتی سانچی، 50 ساختمان پلاسکو و 24 هواپیمای غول پیکر در ایران سقوط کرده است یادمان باشد، زمان اقدام و عمل مناسب همين حالااست و هرکس در هر جای ایران كه زندگی می‌كند، استحقاق سفری ايمن و راهی ايمن‌تر را دارد.
مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی ماه هفته گذشته در استانداری خراسان جنوبی در حالی لغو شد که تاکنون مقام عالی دولت در استان نسبت به این اتفاق هیچ موضعی نگرفته است.
یادداشت/
مهدی فضائلی
انتشار دیر هنگام اما لازم و موثر کتاب "فتنه تغلب" پرده را از بخشی از ناگفته ها کنار زد و این آتشی شد بر خرمن اصحاب فتنه!
به بهانه روز ایمنی در برابر زلزله؛
آموزش همگانی و ارتقای فرهنگ ایمنی ضرورتی غیر قابل انکار برای رسیدن به کشوری ایمن است.
یادداشت/ حسین شریعتمداری
چرا امام راحل ما در اوج اقتدار بلوک کمونیستی شوروی سابق خطاب به گورباچف می‌فرمود «از اين پس كمونيسم را بايد در موزه‌هاي تاريخ سياسي جهان جستجو كرد» یا «این قرن، قرن غلبه مستضعفان بر مستکبران است» و... کدامیک از پیش‌بینی‌های خمینی‌کبیر تحقق نیافته است؟ و کدامیک را از پیش خود گفته است؟!
محمد بوشادی
بوشادی فعال سیاسی بیرجند با اشاره به شروع پروژه تخریب توسط یکی از رسانه ها نوشت: یادآوری مطالبات و خواستهای مردم که وظیفه ذاتی نمایندگان مجلس است چه بسا که اگر این تذکر در این مقطع صورت نمی‌گرفت همین روزنامه وزین تیتر می زد انفعال #نماینده_مجلس در فصل بودجه ریزی.
خبر کاهش تورم وقتی خبر خوب و خوشحال‌کننده‌ای است که قدرت خرید کاهش یافته مردم در یک سال اخیر افزایش یابد.
یادداشت/ حسین شریعتمداری
حسین شریعتمداری
در حالی که دشمن تمامی توان خود را روی فشار اقتصادی بر مردم متمرکز کرده است و با صراحت اعلام می‌کند که هدف نهایی از اعمال تحریم‌ها به زانو درآوردن ملت است، اظهارات آقای صالحی بی‌آنکه بخواهند یا احتمالا متوجه باشند! آب ریختن به آسیاب دشمن و تشویق حریف به افزایش فشارهاست! و این گناهی نابخشودنی است که ان‌شاءالله ناشی از غفلت باشد!
یادداشت/
تب و تاب انتصاب چهارمین استاندار دولت روحانی در حالی رقم می‌خورد که مدعیان گذشته استاندار بومی و یا به اصطلاح توانمند انگار چشم خود را بر اوضاع و احوال مردم استان بسته‌اند و‌ در پوشش رسانه ای خود که رگ و ریشه اصلاح طلبیست بدنبال انحراف افکار عمومی هستند.
روزنامه آوای خراسان جنوبی به کدام سمت می رود/
چرا نمی خواهند سفر خارجی چند صد میلیونی مجیدی و همراهان وی از منابع مالی به فرانسه برای مردم استان شفاف شود. بودجه این سفر از چه محلی هزینه شده است؟

صفحه‌ها