سرویس: سیاسی کد خبر: 93326 ۱۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۸

توصیه نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در خصوص داوطلبین شرکت در انتخابات مجلس

آیت الله عبادی با بیان اینکه مسئله شرکت در انتخابات، واجب کفایی است و کسانیکه در خود صلاحیت آنرا می بینند بر آنها لازم است که این مسئولیت را بپذیرند، در ادامه بیان کرد: بنده برای همه یک حرف گفته‌ام که مرتبط به تشویق برای اقامه این واجب بوده است.

توصیه نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در خصوص داوطلبین شرکت در انتخابات مجلس

به گزارش خاورستان، متن پیام دفتر آیت الله حاج سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در پاسخ به سئوالی در خصوص اینکه آیا حاج آقای عبادی از فرد یا افرادی به منظور شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دعوت نموده اند؟ جهت آگاهی و بهره مندی شهروندان و مخاطبین گرامی، متن توصیه‌ی کلی و عمومی نماینده معزز ولی فقیه در خراسان جنوبی منتشر می گردد.

" با همه اشخاصی که از همه‌ی شهرستان های استان خراسان جنوبی، چه تماس گرفته‌اند و یا حضورا تشریف آورده اند، یک حرف کلی را مطرح کرده‌ایم و آنهم این است که مسئله شرکت در انتخابات، واجب کفایی است و کسانیکه در خود صلاحیت آنرا می بینند بر آنها لازم است که این مسئولیت را بپذیرند. می‌شنویم برخی افراد از این جمله به عنوان عبارت مخصوص به خود برداشت نموده اند که اینگونه نیست و بنده برای همه یک حرف گفته‌ام که مرتبط به تشویق برای اقامه این واجب بوده است و قاعده کلی می باشد. و السلام علیکم و رحمة الله  - سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند."


 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب