آب و هوا تازه های سایت


کد مطلب: 89986
تاریخ انتشار: 1398/02/22 - 11:22
معتمدیان استاندار
همواره به مسئولین از سوی رهبر انقلاب توصیه شده است که در جمع مردم باشید و رو در رو با مردم صحبت کنید و حرف های آنان را بشنوید اما در خراسان جنوبی برعکس این قضیه در حال انجام است برای دیدن استاندار خراسان جنوبی بایستی از فیلترینگ سخت بازرسی عبور کنید.

به گزارش خاورستان، شهروند بیرجندی در مطلبی به کانال تلگرامی خبر سری گفت: همواره به مسئولین از سوی رهبرانقلاب توصیه شده به جمع های مردم بروید و به درخواست ها و حرفهای آنان گوش دهید. اما از قرار روزگار گذر کار ما متأسفانه به استاندار خراسان جنوبی رسید و از دفترشان خواستم وقتی در اختیارم بگذارند تا بتوانم مشکلاتم را با خود استاندار مطرح کنم و آنها مرا پاس دادند به بازرسی استانداری که تعجب کردم من چرا به بازرسی باید برم اما چون کارم ضروری بود و باید استاندار را می دیدم به بازرسی رفتم و آنجاهم دوباره کل حرفها و درخواستم را مطرح کردم و در کاغذی هم موضوع درخواست ملاقاتم را نوشتم، از آنها پرسیدم حالا چه روز و چه ساعتی وقت می شود بروم خدمت استاندار گفتند نیازی نیست و خودمان کار را پیگیری می کنیم!!!!!!!! تعجب کردم که من حرفم و کارم با استاندار است و اگر قرار بود فلان مدیر کارم را راه بیاندازد که به اینجا نمی آمدم!!!!!!
آری برای مسئولی که باید خدمتگزار مردم باشد هم صف بندی است و آقای استاندار بهتراست از کارهای نمایشی که در سفرهای شهرستانی خود انجام می دهید بگذرید و ذره ای برای درخواست کنندگان خود وقت بزارید. طبق تحقیقی که کردم جمع زیادی از مردم در فیلترینگ بازرسی شما در صف ایستاده اند و هیچ کدام حتی یک دقیقه نتوانسته اند با حضرتعالی دیدار کنند آیا شما و روحانی اینگونه می خواهید به درد مردم رسیدگی کنید. توقع نداریم هر هفته ملاقات مردمی بگذارید اما انتظار داریم که حداقل هر دو هفته پاسخگوی مراجعین خود باشید.نظرات کاربران

متآسفانه از بدو انتصاب ایشان در آذر ماه 1397 تاکنون اقدام خاصی برای توسعه استان انجام نشده است
خیلی جالبه، شما و روسایتان مخالف و سد راه حضور نیروهای بومی کاردان و باتجربه میشید به جرم اینکه با دولتی که بر سر کار هست همسو هستن در حالیکه باید این اعتدال و همسویی رو داشته باشن از اونطرف هر نیرویی هم که میاد میشید منتقد اول و آخرش اینا سیاست نیست از جهت سیاست از جنس سیاست نخ نما شده و از جهت اعتقادی دروغ و دورویی هست. اگر کوچکترین عدالتی در کارت هست این متن و بذار همه ببینن و قضاوت کنن.
مگر قرار استاندار برای مردم کار انجام دهد.
تازمانیکه ایشان از مشاوران واطرافیان مومن و مردمی وفراجناحی وصرفا متعهد ودلسوز استفاده نکنند اوضاع بهتر نخواهدشد.
بامید روزی که از مدیران باتجربه وبومی متعهد ودلسوز مردمی وفراجناحی استفاده شودنه از مدیران غیربومی که صرفا" برای تکمیل رزومه کاری به خراسان جنوبی می ایند.
جای تاسف و نا امیدیست.خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت باش.همه انسانها از اجزای مشترک برخردارند و همه انسنها نزد خداوند متعال یکسانند.
همه نمایشی هست و تمام هیچ کس به فکر مردم نیست سیاسی بازی در استان غوغا می کند یه فرماندار را که باید سال ها قبل برمی داشتند تبلیغات چی های اصلاحات انقد کارهایش را توی بوق و سرنا می کنند و جوان و پویا معرفی می کنند که خودش در خلوتش قطعا خنده اش می گیرد با این همه توصیف .....روزی خواهد رسید ....سحر نزدیک است
گیریم ملاقات مرومی انجام شود، مهم حل مشکل مردم است که با مدیریت سیاست زده.امیدی به حل مشگلات نیست.
خاورستان عزیز:اخیرا خیلی روی مسایل مردمی مثل این موضوع کارنمیکنی واگه گاهی هم اشاره ای میکنی خیلی باترس وسریع هم جمع میکنی !به امتیاز قانع نشو جز وصول حق مردم


نظر شما