سرویس: بیرجند کد خبر: 89986 ۱۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۲

یادداشت وارده:

فیلترینگ استاندار خراسان جنوبی برای ملاقات مردمی!/ آقای معتمدیان وقت دیدار مردم با شما چه زمانی است؟

همواره به مسئولین از سوی رهبر انقلاب توصیه شده است که در جمع مردم باشید و رو در رو با مردم صحبت کنید و حرف های آنان را بشنوید اما در خراسان جنوبی برعکس این قضیه در حال انجام است برای دیدن استاندار خراسان جنوبی بایستی از فیلترینگ سخت بازرسی عبور کنید.

فیلترینگ استاندار خراسان جنوبی برای ملاقات مردمی!/ آقای معتمدیان وقت دیدار مردم با شما چه زمانی است؟

به گزارش خاورستان، شهروند بیرجندی در مطلبی به کانال تلگرامی خبر سری گفت: همواره به مسئولین از سوی رهبرانقلاب توصیه شده به جمع های مردم بروید و به درخواست ها و حرفهای آنان گوش دهید. اما از قرار روزگار گذر کار ما متأسفانه به استاندار خراسان جنوبی رسید و از دفترشان خواستم وقتی در اختیارم بگذارند تا بتوانم مشکلاتم را با خود استاندار مطرح کنم و آنها مرا پاس دادند به بازرسی استانداری که تعجب کردم من چرا به بازرسی باید برم اما چون کارم ضروری بود و باید استاندار را می دیدم به بازرسی رفتم و آنجاهم دوباره کل حرفها و درخواستم را مطرح کردم و در کاغذی هم موضوع درخواست ملاقاتم را نوشتم، از آنها پرسیدم حالا چه روز و چه ساعتی وقت می شود بروم خدمت استاندار گفتند نیازی نیست و خودمان کار را پیگیری می کنیم!!!!!!!! تعجب کردم که من حرفم و کارم با استاندار است و اگر قرار بود فلان مدیر کارم را راه بیاندازد که به اینجا نمی آمدم!!!!!!
آری برای مسئولی که باید خدمتگزار مردم باشد هم صف بندی است و آقای استاندار بهتراست از کارهای نمایشی که در سفرهای شهرستانی خود انجام می دهید بگذرید و ذره ای برای درخواست کنندگان خود وقت بزارید. طبق تحقیقی که کردم جمع زیادی از مردم در فیلترینگ بازرسی شما در صف ایستاده اند و هیچ کدام حتی یک دقیقه نتوانسته اند با حضرتعالی دیدار کنند آیا شما و روحانی اینگونه می خواهید به درد مردم رسیدگی کنید. توقع نداریم هر هفته ملاقات مردمی بگذارید اما انتظار داریم که حداقل هر دو هفته پاسخگوی مراجعین خود باشید.


نظرات بازدیدکنندگان

ناشناس
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۱

جناب خوارستان شما که نمک پروده فرد فیلتر کننده ملاقات استاندار در دفتر استاندار هستید! وکامنتها رو نمیگذاری؛پس لطف کن بردار این مطلب رو؛چون مردم زرنگ تر ازشما و ....هستند


ناشناس
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۶

انشاالله بادرایت استاندارموضوع حل شود هرچند در اصل قرارنیست برا مردم کاری انجام شود وخیلی بازیها نمایشی هست


ناشناس
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۶

خاورستان شما که مطالب رو سلیقه ی میگذاری.علت فیلترینگ ملاقات استاندار بامردم که حتی همکارنشان هم نمیتوانند ایشانرا ببینند به قدرت رسیدن مجددفردیست که با امدن استاندار جدید درکنارشان جاسازی شد .این فرددردولتهای نهم ودهم هم در دفتراستانداربودوبا ایجاد تشریفات زاید باعث فاصله انداختن بین استاندار ومردم میشد بطوری که به این علت خدمات استانداران زیر سوال میرفت .ولی بازی سیاست بازی معامله گریست وتنها چیزی که در ان شرط است معامله گر بودن فرد وسست بودن اعتقادی فرد ملاک است ومصالح مردم وتعهد وصداقت وحتی جناح ملاک نیست وهیچ جایگاهی ندارد .این فرد احتمالا منبغ تغذیه شمادر دولتهای مختلف هم هست که حاضرنیستید دراین خصوص که افت دفتراستانداران بوده وهست حرفی بزنید.وانتخاب چنین افراد معامله گری جای بسی تاسف دارد خصوصا از طرف شخص استاندارجدید


ناشناس
۰۷:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴

خاورستان عزیز:اخیرا خیلی روی مسایل مردمی مثل این موضوع کارنمیکنی واگه گاهی هم اشاره ای میکنی خیلی باترس وسریع هم جمع میکنی !به امتیاز قانع نشو جز وصول حق مردم


ناشناس
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳

گیریم ملاقات مرومی انجام شود، مهم حل مشکل مردم است که با مدیریت سیاست زده.امیدی به حل مشگلات نیست.


ای برادر
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳

همه نمایشی هست و تمام هیچ کس به فکر مردم نیست سیاسی بازی در استان غوغا می کند یه فرماندار را که باید سال ها قبل برمی داشتند تبلیغات چی های اصلاحات انقد کارهایش را توی بوق و سرنا می کنند و جوان و پویا معرفی می کنند که خودش در خلوتش قطعا خنده اش می گیرد با این همه توصیف .....روزی خواهد رسید ....سحر نزدیک است


جای تاسف و ناامیدیست
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳

جای تاسف و نا امیدیست.خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت باش.همه انسانها از اجزای مشترک برخردارند و همه انسنها نزد خداوند متعال یکسانند.


ناشناس
۰۹:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳

بامید روزی که از مدیران باتجربه وبومی متعهد ودلسوز مردمی وفراجناحی استفاده شودنه از مدیران غیربومی که صرفا" برای تکمیل رزومه کاری به خراسان جنوبی می ایند.


ناشناس
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۲

تازمانیکه ایشان از مشاوران واطرافیان مومن و مردمی وفراجناحی وصرفا متعهد ودلسوز استفاده نکنند اوضاع بهتر نخواهدشد.


ناشناس
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۲

مگر قرار استاندار برای مردم کار انجام دهد.


ناشناس
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۲

خیلی جالبه، شما و روسایتان مخالف و سد راه حضور نیروهای بومی کاردان و باتجربه میشید به جرم اینکه با دولتی که بر سر کار هست همسو هستن در حالیکه باید این اعتدال و همسویی رو داشته باشن از اونطرف هر نیرویی هم که میاد میشید منتقد اول و آخرش اینا سیاست نیست از جهت سیاست از جنس سیاست نخ نما شده و از جهت اعتقادی دروغ و دورویی هست. اگر کوچکترین عدالتی در کارت هست این متن و بذار همه ببینن و قضاوت کنن.


ناشناس
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۲

متآسفانه از بدو انتصاب ایشان در آذر ماه 1397 تاکنون اقدام خاصی برای توسعه استان انجام نشده است


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب