آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 88293
تاریخ انتشار: 1397/11/02 - 14:06
این روزها خواب های فرماندار بیرجند برای آموزش و پرورش مرکز استان سبب شده تا اخبار ناگواری از این محیط آموزشی و فرهنگی به گوش برسد.

به گزارش خاورستان، حامد رجایی نوشت: مراسم تودیع و‌معارفه رییس آموزش و پرورش بیرجند روز گذشته در حالی لغو شد که شنیده ها حاکیست که فرماندار بیرجند بیشترین سهم خواهی را نسبت به این اداره داشته است و خواب های زیادی برای این اداره دیده است.

 

:purple_heart:به گفته برخی از معلمین، آموزش و‌ پرورش بیرجند در سالهای اخیر تبدیل شده به ارثیه جریانات سیاسی نزدیک به دولت!!! و این بگونه ایست که متاسفانه سیستم آموزشی مرکز استان بخاطر سیاسی نگری افرادی همچون لامعی، دیمه ور و در حال حاضر امثال ناصری فرماندار بیرجند سبب شده تا با گذشته چهار ماه از سال تحصیلی جدید بیشتر از آنکه در آموزش و‌پرورش بیرجند کار برای دانش آموزان شکل بگیرد به تقسیم ارثیه بین ستاد روحانی و طیف های اصلاح طلب پرداخته شده است و در این بین نیز رییس این اداره بالاترین نقش سیاسی خود را ایفا کرده است.(باید گفت، موضوع اعطای مسئولیت ضیایی رییس آموزش و پرورش بیرجند برای همسر خود ، کمترین آنها محسوب میشود)

 

بررسی مواضع اخیر فرهنگیان اصلاح طلب نشان می دهد که آنان بیشتر از آنکه به دنبال خدمت به جامعه فرهنگی باشند بدنبال سهم خواهی های خود هستند به گونه ایی که برخی موافق رفتن ضیایی و سرکار آمدن سورگی هستند و برخی دیگر مخالف رفتن او تا پیدا کردن فردی دیگر ند.

 

:atom_symbol️شنیده ها حاکیست که برخی از افراد با رایزنی با استاندار خراسان جنوبی نیز بدنبال نگهداشتن ضیایی بر مسند آموزش و‌پرورش بیرجند هستند تا بتوانند بعد از سال گزینه مد نظر خود را وارد این اداره کنند. امید است آقای معتمدیان هوشمندی لازم را به خرج دهند و از ورود به بازی های سیاسی اصلاح طلبان خودداری نمایند و جلوی تقسیم بندی های جناحی و ستادهای روحانی را بگیرند چرا که مواردی وجود داشته که در جریان تقسیم ارثیه مسئولیت های استان کار عده ای به قهر و‌ کدورت کشیده است و آنان که طی این سالهای دولت روحانی ضربه خورده اند مردم و دانش آموزان استان و بیرجند بوده اند. یقین داریم استاندار محترم به این ظلمی که به آموزش وپرورش بیرجند میشود پایان خواهند داد.نظر شما