آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 88285
تاریخ انتشار: 1397/11/02 - 09:09
یادمان نمی رود پرویزی ، پدر معنوی اصلاح طلبان که حکم استانداری در دستش بود زمانی که پیامکی فرماندار و مدیر عزل می کرد ادعای اصلاح طلبان این بود که استاندار به عنوان مقام عالی دولت حق انتصاب دارد و هیچ کس حتی نماینده و امام جمعه حتی لازم نیست بدانند چه کسی فرماندار آن شهرستان شده است .

به گزارش خاورستان، یکی از مخاطبان سایت خاورستان یادداشتی با متن ذیل به این سایت ارسال کرده است که متن این یادداشت بدون کم و کاست منتشر می گردد : 
روزهاست که آمدنیوز ، سلطنت طلب ها و منافقین به شدت دنبال تفرقه و اختلاف افکنی و برپائی تحصن و اعتراض و تجمعات خیابانی است که بتواند مردم را در مقابل دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران قرار داده و سبب شود که این اعتراضات پایه های مردمی نظام که مهمترین عامل قدرت نظام است را سست و ویران کند .
البته از دشمن غدار بیش از این انتظار نیست . اما این روزها برخی از جناح های سیاسی اصلاح طلب داخل استان نیز همگام با همین سیاست تعریف شده ضد انقلاب به دنبال اختلاف درست کردن و تفرقه افکنی و حتی برپائی تجمع و اعتراض است .
 همان کسانی که فریاد حمایت از دولت سر می دهند اما در جائی که نظام و دولت بیش از همه در معرض تهاجم است حاضرند برای رسیدن به قدرت ، خود نیز با تهاجم کنندگان همراه شوند و بر ضد دولت هم فراخوان تحصن بدهند .
بگذارید دقیقتر بنگارم .
مشکل از اینجا شروع می شود که مدیر کل اداره آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی جز کزینه های اصلاح طلبان نبوده است .
گزینه های اصلی آنها برای آموزش و پرورش استان ملاکش هم پیالگی سیاسی بوده است و البته گزینه های قطعی آنها دو نفر غیربومی هم بوده است اما حاضر نیستند اکنون که واقعی به عنوان یک مدیر بومی انتخاب شده وی را به عنوان مدیر کل این اداره بپذیرند .
لذا از همان روزهای اول سنگ اندازی ها شروع شده است  و کار تا اینجا پیش رفته که می خواهند واقعی کلیه انتصابات و عملکرد خود را با این جناح سیاسی هماهنگ سازد  وحتی برای وی انتصابات معمولی بر اساس ملاک های اصلی شایسته سالاری و ... قائل نیستند 
یادمان نمی رود پرویزی ، پدر معنوی اصلاح طلبان که حکم استانداری در دستش بود زمانی که پیامکی فرماندار و مدیر عزل می کرد ادعای اصلاح طلبان این بود که استاندار به عنوان مقام عالی دولت حق انتصاب دارد و هیچ کس حتی نماینده و امام جمعه حتی لازم نیست بدانند چه کسی فرماندار آن شهرستان شده است .  
اما همان مدعیان دیروز ، برای مدیرکل آموزش و پرورش استان حتی انتصاب مدیران زیردستی خود در بدنه آموزش و پرورش و همچنین مدیران شهرستانی را با رعایت ضوابط و هماهنگی های لازم بر نمی تابند . 
گویا فقط پرویزی ها حق دارند انتصاب انجام دهند و بقیه باید با حکم مدیرکلی و استانداری فقط و فقط نظاره گر تصمیم گیری همین لابی سیاسی کاری پشت صحنه باشند 
و اکنون کار به جائی رسیده که فراخوان تجمع هم داده اند و تهدید به تحصن هم کرده اند . یعنی حامیان دولت در عین حال بر علیه همان دولت و همراه با منافقین و سلطنت طلب ها تهدید به تحصن می کنند 
از طرقی مقام معظم رهبری دخالت سیاست در آموزش و پرورش را سمی مهلک دانستند اما لابی اصلاح طلبان در پشت صحنه دنبال فشار مضاعف برای اعمال سیاسی کاری به آموزش و پرورش است .
و بدین ترتیب باید منتظر عواقب بعدی در بدنه معلمان و فرهنگیان و مدیران و دانش آموزان و ... که بزرگترین دستگاه اداری استان را شامل می شود بود .
نقش مضاعف استاندار خراسان جنوبی ، نمایندگان مجلس ومتصدیان امر در این زمینه بسیار مهم است .
لازم است فرمایش مقام معظم رهبری جامه عمل پوشانده شود و مکان مقدس تعلیم و تربیت از دست اندازی قدرت نمائی سیاسی اصلاح طلبان یا هر جناح سیاسی دیگر پاک گردد .
علی فیروزی نظرات کاربران

جناب آقای واقعی شما کار خود را انجام دهید آنها هیچ غلطی نمی توانند بکنند. انتصاب حق هر مدیری می باشد و دخالت سایرین بی جا می باشد.
اقدامات اصلاح طلبان و حامیان حسن روحانی خجالت آور و شرم آوره. هر چی به نفعشونه خوبه اما جایی که خلاف میلشون باشه واویلا میشه. حتی حاضرن از حسن روحانی که حمایتش کردن تا رئیس جمهور بشه رد بشن تا به منافع خودشون برسن. این ها فقط به فکر منافع خودشون هستن. سیاسی کاری ها و قلع و قمع های لامعی را یادمون نرفته. آقای استاندار اگر می خواهید مردم به دولت امیدوار باشن جلوی سیاسی کاری ها و لابی های منفعت طلب را بگیرید و فقط به فکر مردم و حل مشکلات مردم باشید. فرزندان ما و شما در مدارس درس می خوانن. نذارید سیاسی کاری ها باعث لطمه زدن به درس دانش آموزان بشه.
شما از مشاور فرماندار سجادی که باجناق آقا ابراهیمی (لیدر فتنه 88استان)انتظار بهتری دارید .سجادی با فشار برفرماندار جلوی انتصابات واقعی رامی گیرد .
سلام مقصر این دوستان نیستند ...عده ای چون از منصب دور ماندند دنبال کارشکنی و تضعیف مدیر کل عزیزمون هستند چون جلوی اختلاس و بخوربخور یه عده ی رو گرفته به لطف خدا
آموزش و پرورش و سرنوشت بچه ها نباید دست کسانی باشد که پست و سیاسی کاری براشون از هر چیزی مهمتره.
ازانتصابات آموزش وپرورش خیلی تخصص ندارم ام ازانتصابات وزارت کشورمیدونم همه باندی وحزبی ست ازدولت روحانی بیش ازاین انتظاری نیست


نظر شما