آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 88015
تاریخ انتشار: 1397/10/15 - 09:52
مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی ماه هفته گذشته در استانداری خراسان جنوبی در حالی لغو شد که تاکنون مقام عالی دولت در استان نسبت به این اتفاق هیچ موضعی نگرفته است.

به گزارش خاورستان، سالاری نوشت: روز‌گذشته متاسفانه در اقدامی قابل تأمل جلسه بصیرتی نهم دیماه در استانداری خراسان جنوبی لغو می شود.

شرح ماجرا اینگونه است که از طرف آقای عابدی معاون امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی به برخی از دستگاه های اجرایی استان مکاتبه می شود که در نشست بصیرتی پیرامون نهم دی که در مورخه پنجشنبه ۱۳ دیماه ۹۷ در محل استانداری برگزار می شود، مدیران شرکت نمایند اما درست در کمتر از ۲۴ ساعت مانده به برگزاری این مراسم آقای عابدی به یکباره تصمیم خود را عوض می کند و دستور لغو این جلسه را می دهد و این اقدام غیر منتظره سبب گلایه های فراوان نیروهای متدین و انقلابی دستگاه های اجرایی استان می شود.
 
البته الحمدالله به همت نیروهای انقلابی دستگاه های اجرایی مراسم گرامیداشت نهم دی ماه در همان روز پنجشنبه در محل سازمان تبلیغات اسلامی استان به کور چشم حامیان فتنه برگزار شد، اما آنچه که انتظار می رفت عدم سکوت استاندار خراسان جنوبی در این جریان و‌ برخورد با بی بصیرتی آقای عابدی معاونش بود که متاسفانه تا این لحظه نه خبری از تذکر است و‌ نه عذرخواهی از کارمندان ادارات.
 
آقای معتمدیان نگذارید امثال این افراد کارنامه انقلابی جنابعالی را سیاه نمایند.


نظرات کاربران

عابدی باعث فخر استان هست
سلام. این اقدام اصلا توجیه ندارد و بدانند بی بصیرتی برخی مسئولین استان باعث شده مردم هوشیار تر و مراقب تر باشند و ان شاء لله خداوند نیت شوم این افراد را از بین ببرد
اگه یه کنسرت لغو بشه، دادشون در میاد. لغو این جلسات براشون مهم نیست. ...
مشیر الحق عابدی نیروی غلامعلی عابدی نماینده مجلس ششم در مجلس شورای اسلامی است که به یکباره از شهرداری خضری به استانداری آمده و به لطف عموی اصلاح طلبش پله های ترقی را یک شبه طی کرد سوال اینجاست که جلسه 9 دی چه ربطی به معاونت اقتصادی دارد؟ شورای هماهنگی تبلیغات این وسط چکاره هست؟ جلسه هماهنگی 9 دی چرا باید در 13 دی برگزار شود؟
عابدی را همه شناختن.
شما زیاد برای استاندار محترم جوش نزنید چون....
خیلی جای تعجب نداره اما به کوری چشم بدخواهان این مراسم درمسجدامام حسین علیه السلام باشکوه برگزارشد
از عابدی گله نکنید خود استاندار در مراسم 9 دی شهر بیرجند دقیقه 90 حاضر شد
این افراد مایه ننگ استان است


نظر شما