سرویس: قاین کد خبر: 87553 ۱۵:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۱

یادداشت محمد بوشادی فعال سیاسی بیرجند در خصوص پروژه تخریب در رسانه ی محلی

بوشادی فعال سیاسی بیرجند با اشاره به شروع پروژه تخریب توسط یکی از رسانه ها نوشت: یادآوری مطالبات و خواستهای مردم که وظیفه ذاتی نمایندگان مجلس است چه بسا که اگر این تذکر در این مقطع صورت نمی‌گرفت همین روزنامه وزین تیتر می زد انفعال #نماینده_مجلس در فصل بودجه ریزی.

یادداشت محمد بوشادی فعال سیاسی بیرجند در خصوص پروژه تخریب در رسانه ی محلی

به گزارش خاورستان، محمد بوشادی نوشت: نشریه محلی استانی را ورق میزنم آنچه نظر حقیر را به خود جلب کرد تیتر های اخیر این روزنامه در نقد عملکرد نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی است که گویی مقصر نابسامانی های موجود نه متوجه مسئولان اجرایی استان؛  بلکه همه بر گرده نمایندگان است در جدیدترین آنها شاید درج تیتری تحت عنوان تذکر به وزیر قبل از شروع کار؛ بودیم که مرا واداشت مطالبی در این خصوص بیان کنم البته نه به سان نویسنده یادداشت قصاص قبل از جنایت نمایم . که ایشان متسفانه ضمن متهم نمودن نماینده مردم شریف بیرجند خوسف و درمیان به عدم زمان شناسی آن را عاملی جهت تکدر خاطر #وزیر در نتیجه تعلیق خواستهای مردمی انگاشته است ذکر این نکته ضروری است که وزارت راه یک شخصیت حقوقی است و نماینده محترم پیگیر مطالبات مردمی است تذکر بر اساس ماده ۲۰۶ آیین نامه مجلس شورای اسلامی مرتبه پایین تر از سوال بوده و نمایندگان مطابق اصل هشتاد و هشتم قانون اساسی از #رئیس_جمهور یا وزیر درباره یکی از وظایف آنها حق سوال دارند و می‌توانند در این خصوص به رئیس جمهور و وزیر مسئول کتبی تذکر دهند و هیئت رئیسه نیز معمولا متن #تذکر را به رئیس جمهور یا وزیر مربوطه ابلاغ می نمایند در واقع تذکر همانطور که از عنوانش پیداست یادآوری است. یادآوری مطالبات و خواستهای مردم که وظیفه ذاتی نمایندگان مجلس است چه بسا که اگر این تذکر در این مقطع صورت نمی‌گرفت همین روزنامه وزین تیتر می زد انفعال #نماینده_مجلس در فصل بودجه ریزی نسبت به پیگیری مطالبات مردمی ؛ ضمن دعوت خود و همگان به تقوای الهی و درنظرگرفتن آخرت در این مطلب با نگارنده یادداشت مذکور هم نظرم که مردم حرکات همه را هوشمندانه نصب می‌کند و خود بهترین قضاوت را خواهند داشت.


نظرات بازدیدکنندگان

مردم
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲

روزنامه خاص که مدتی شده مطالبی برای تخریب می نویسد در زمانی دیگر، نمایندگان را بازخواست می کند که چرا چنین اقدام ننمودید و یا چرا چنان نکردید؟ مردم خدا را شکر آگاهند و نیت این روزنامه را می دانند به امید اینکه رسانه های ما و این روزنامه به دنبال حل مشکلات استان جلو بروند نه دنبال مسائلی همچون تخریب نمایندگان و یا مسئولی که همسو با آنان نباشد.


عبدالله
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲

روزمجلس رابه نمایندگان انقلابی وپرتلاش استان خصوصاحاج اقای عبادی تبریک عرض می نماییم وبرای قلم بدستانی که متاسفانه دنبال حاشیه های جناحی خود واقعیت هاراوارونه جلومی دهندمتاسفم مردم خود بهترین قضاوت کننان هستند


ناشناس
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۱

اصلا نمی گن آقای عبادی بود که موج استعفای نمایندگان شرق کشور را راه انداخت تا دولت را مجبور کنه ردیف بودجه برای راه آهن خراسان جنوبی درست کنه. در صورتی که دولت اصلا نمی خواست این کار را بکنه. اگر این ردیف بودجه درست نمیشد که راه آهن استان حتی روی کاغذ نبود. بعدش هم پیگیری های مکرر برای شروع اجرای راه آهن داشتن. اصلا نمی گن آقای عبادی و بقیه نمایندگان استان طرحی نوشتن که توسط رئیس محلس به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی رسید و ایشان اجازه دادند از صندوق توسعه ملی برای اجرای طرح های آبخیزداری برداشت بشه. هر چند دولت اعتبار استان را کم می کنه اما نمایندگان استان تلاش می کنن اعتبار استان بالا باشه. اصلا نمی گن نمایندگان استان در زمان بودجه ریزی زحمت کشیدن و میکشن تا بودجه ای که دولت برای خراسان جنوبی کم در نظر گرفته را به صورت زیاد افزایش بدن. و موارد دیگه. این رسانه ها هیچی نمی بینن فقط می کن باید فلانی که اونا دوست دارن بشه نماینده مردم.


ناشناس
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۱

روزنامه که گفتید و رسانه های طرفدار دولت به مردم هیچ توجهی ندارن و فقط دنبال سیاسی کاری و رسیدن به منافع خودشون هستن. انکار نه انگار مردم وجود دارن. گاهی یک گزارش کار میکنن که بگن به فکر مردم هستن اما از همون گزارش هم برای دفاع از دولت استفاده می کنن. وقتی نماینده مردم که پیگیر مشکلات مردمه میگن چرا از وزیر سوال می کنی. باز بعد از مدتی میگن چرا نماینده از وزیر سوال نمی کنه. دوگانگی این رسانه ها را مردم می دانن و مردم آگاه به مسائل هستن. چرا این رسانه ها این رفتار را دارن چون به رای مردم احترام نمی ذارن و انگار می خوان فقط فرد مورد نظر خودشون نماینده باشه. اصلا به زحمات و پیگیری های نماینده توجه ندارن. خدا خودش جواب این ها را بده.


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب