آب و هوا



 



تازه های سایت



پربیننده ترین

کد مطلب: 87362
تاریخ انتشار: 1397/09/01 - 09:31
تب و تاب انتصاب چهارمین استاندار دولت روحانی در حالی رقم می‌خورد که مدعیان گذشته استاندار بومی و یا به اصطلاح توانمند انگار چشم خود را بر اوضاع و احوال مردم استان بسته‌اند و‌ در پوشش رسانه ای خود که رگ و ریشه اصلاح طلبیست بدنبال انحراف افکار عمومی هستند.

به گزارش خاورستان، حامد رجایی در یادداشتی نوشت: تب و تاب انتصاب چهارمین استاندار دولت روحانی در حالی رقم می‌خورد که مدعیان گذشته استاندار بومی و یا به اصطلاح توانمند انگار چشم خود را بر اوضاع و احوال مردم استان بسته‌اند و‌ در پوشش رسانه ای خود که رگ و ریشه اصلاح طلبیست بدنبال انحراف افکار عمومی هستند.

 

مواضع این رسانه‌ها در دوران وجه الله خدمتگزار تا پرویزی و همچنین مروج الشریعه می‌توان گفت صد در صد خواسته‌های حزبی بدون توجه به جایگاه مردم و‌ بدور از مطالبه‌گری بوده و آنچه که مشهود است بیشتر جهت‌گیری‌ها به سمت امتیازگیری بوده است.

 

باید گفت منافع مالی سبب شده تا رسانه های وابسته به افراد مستقل و تکنوکرات در برابر سهم‌خواهی گسترده اصلاح‌طلبان، آنها را هم وارد معامله‌گری سیاسی نماید.

 

حال نیز در آستانه انتخاب چهارمین نماینده عالی دولت در خراسان‌جنوبی آنچه که به گوش می‌رسد حکایت از بازی دیگری در فضای رسانه ایست و تلاش هم برای انحراف افکار عمومی از مسئله اصلی و انتظارات استان است، جریان رسانه‌ای وابسته به اصلاحات و تکنوکرات‌ها در استان انگار نه انگار که مردم از سهم‌خواهی تمام نشدنی کوچک و بزرگ آنان از به فریاد آمده‌اند و بجای مطرح ساختن اولین‌های اصلی استاندار جهت مطالبه‌گری از نماینده ولی دولت به دنبال تقسیم کردن پست‌های مدیریتی استان هستند.

 

خواص اصلاح‌طلب و عوامل آنان در حال حاضر در معرض بزرگترین امتحان سیاسی قرار دارند و امید است چهارمین استاندار دولت حداقل با ارائه برنامه منصوب شود و از فامیل بازی و رفیق‌بازی‌های وزیر و معاول اول دوری کنند.

 

انتهای پیام/140



نظر شما