سرویس: اجتماعی کد خبر: 87230 ۱۳:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۳

یادداشت/

امتحان بزرگ برای اصلاح‌طلبان و‌ مدعیان توسعه خراسان‌جنوبی/ منفعت سیاسی بجای خواسته مردم

بهتر است اصلاح‌طلبان استان و کانال‌ها و روزنامه‌های وابسته و حامی دولت بجای رفاقت بازی‌های سیاسی برای یکبار هم شده از سهم‌خواهی‌های خود بکاهند و به فکر پیشرفت استان خراسان‌جنوبی باشند.

امتحان بزرگ برای اصلاح‌طلبان و‌ مدعیان توسعه خراسان‌جنوبی/ منفعت سیاسی بجای خواسته مردم

به گزارش خاورستان، حامد رجایی در یادداشتی نوشت: روزهای حساس و پر اهمیتی برای خراسان‌جنوبی برای انتخاب فردی شایسته و توانمند در حال رقم خوردن است.

 

طی چند روز اخیر برخی طیف‌های اصلاح‌طلب سراغ گزینه‌ای همچون امامی‌امین رفتند و آنچه که شنیده شده تا همین امروز هم در تلاش بودند تا وی را به مردم استان تحمیل کنند.

 

آنچه که به نظر می‌آید تشکل‌های سیاسی، دانشجویی و مردمی از دولت روحانی انتظار دارند پایان دادن به انتصاب استانداران وابسته(هم‌کلاسی، همشهری و دوست صمیمی و‌ سیاسی) است و بجای باندبازی‌های جناحی، به دنبال فردی باشند که از تخصص لازم در زمینه‌های مدیریتی، عمرانی، اقتصادی و سیاسی برخوردار بوده و یا در سطح وزیر و معاون وزیر باشد. 

 
بهتر است اصلاح‌طلبان استان و کانال‌ها و روزنامه‌های وابسته و حامی دولت بجای رفاقت بازی‌های سیاسی برای یکبار هم شده از سهم‌خواهی‌های خود بکاهند و به فکر پیشرفت استان خراسان‌جنوبی باشند. 
 
 
سه استاندار قبلی هرکدام وابستگی خاصی به وزیر کشور داشته‌اند و‌ متأسفانه ضربه سنگینی به پیکره توسعه استان زده‌اند و حال آزمون و‌ امتحان بزرگی پیش روی اصلاح‌طلبان و‌ مدعیان توسعه در استان قرار دارد که آیا منافع مردم را لحاظ خواهند کرد یا جناح‌های خود را بر استان ترجیح خواهند داد.
 
 
ذکر این مسئله الزامی است که انتصاب آقای موهبتی به عنوان استاندار سیستان و بلوچستان جدا از بحث‌های فنی در خصوص توانمندی یا عدم توانمندی وی، نشان داد که دولت برای استان خراسان‌جنوبی گزینه غیربومی منصوب خواهد کرد و راه را برای حضور نیروهای بومی بسته است و چون انتخاب دو‌ نفر از خراسان‌جنوبی در استان‌های همجوار غیرممکن به نظر می‌آید، و این نشان دهنده این است که اصلاح‌طلبی مهم‌تر از بومی بودن استاندار است.
 
انتهای پیام/

نظرات بازدیدکنندگان

ناشناس
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۴

انتصاب استاندار هیچ ربطی به نماینده ندارد -این را هر آدم ناآشنایی به قوانین هم میداند .چطور وقتی استانداری با لابیهای فراوان اصلاح طلبان به استان میخواهند تحمیل کنند، حتی از نماینده یک سوال هم نمیکنند ولی وقتی گند میزنند به همه چیز ،بعد اسم نماینده را میارند .نماینده قدرت اجرایی ندارد


ناشناس
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۴

برادر عزیز وقتی نمایندگان ما یکدل و یک رأی نیستند این اتفاق می افتد!


ناشناس
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۴

هراستانداری بیاید ،همچون دو استاندارقبل (پرویزی ومروج..)از خودش اختیاری نخواهدداشت برای کمک به استان ؛ومانند ان دو ،بازیچه دست اصلاح طلبان خواهد شد در معامله گری وتقسیم پست های استان بین خودشان ؛ومردم که مثل همیشه کشک هستند


ناشناس
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۳

استان ما بهتر از مهندس زینلی و حاج اقای حسینی از کجا میخواد بیاره


ناشناس
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۳

فعلا برایشان سیاسی بازی مهمتر از کار است


سرباز ولایت
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۳

مگر برای اقایان منفعت و توسعه استان مهم است که امتحان در پیش رو باشد برای اینها منفعت جریان سیاسی مهم هست که با انتصاب اقوام و دوستان خود به هدف می رسند پس حرف از امتحان کوچک یا بزرگ برای این جریان سیاسی حرف نزنید نزنید ..


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب