آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 86971
تاریخ انتشار: 1397/08/10 - 07:33
آنچه جلوی رشد و توسعه صنعت هوایی بیرجند را گرفته، حضور مدیران بی‌انگیزه و‌ بی‌دغدغه در این سال‌ها بوده است و حذف چندین پرواز فرودگاه بیرجند ثمره عدم پیگیری‌های به‌موقع مدیرکل این سازمان در تهران و وزاتخانه راه و شهرسازی بوده است.

به گزارش خاورستان، حامد رجایی در یادداشتی نوشت: در حالی‌که خبر لغو پروازهای بیرجند به تهران از سوی هواپیمایی ایران‌ایر طی روزهای گذشته در محافل مورد گلایه مردم بوده است، بر اساس شواهد کم‌کاری و عدم پیگیری به‌موقع مدیرکل فرودگاه بیرجند در این جریانات بسیار مشهود می‌باشد، به طوری که روز گذشته و طی صحبتی که با مدیر یکی از دفاتر هواپیمایی داشته‌ام اعلام کرد که از حدود ۱۰ روز قبل نسبت به این تصمیم مطلع بودیم که از ۶ آبان تعدادی از پروازهای ایران‌ایر (تهران به مقصد بیرجند) لغو خواهد شد و یقیناً مدیرکل فرودگاه بیرجند هم در جریان قرار بوده است!

 

حال جای سؤال است که سلامی مدیرکل فرودگاه بیرجند چرا در این مدت رسانه‌ها و مسؤولین استانی را نسبت به این تصمیم مطلع نساخته است تا مطالبه‌گری و پیگیری لازم به‌موقع صورت پذیرد؟! و سؤال دیگر این است که وی به‌عنوان مسؤول این فرودگاه تاکنون چه اقداماتی برای جلوگیری از این تصمیم انجام داده و آیا غیر از این است که وی چشم خود را بسته و به اصطلاح به خواب آسوده رفته است؟ چراکه ۱۰ روز زمان زیادی است که این مسئله توسط مدیرکل فرودگاه بیرجند و مسؤولین استانی پیگیری شود.

 

به نظر می‌آید آنچه جلوی رشد و توسعه صنعت هوایی بیرجند را گرفته، حضور مدیران بی‌انگیزه و‌ بی‌دغدغه در این سال‌ها بوده است و حذف چندین پرواز فرودگاه بیرجند ثمره عدم پیگیری‌های به‌موقع مدیرکل این سازمان در تهران و وزاتخانه راه و شهرسازی بوده است.

 

البته ذکر این مطلب ضروری است که دولت روحانی نیز وعده‌ها مکرری تاکنون به این استان داده که اکثر آنان محقق نشده است و در حوزه هوایی نیز باری دیگر شاهد عدم صداقت مدیران ارشد دولت روحانی یعنی (مدیرعامل هواپیمایی ایران‌ایر) هستیم.

*نظرات خود را راجع به این مطلب در زیر بنویسید.

انتهای پیام/نظرات کاربران

همین آقای بیسواد از سادگی مسولین بیرجندی استفاده کرده و انتقال بخشی از پایگاه هوایی خور به شهر رو مانع پیشرفت استان دونسته ،،در حالی که همه میدونن حضور یه پایگا بزرگ کنار هر شهری یعنی امنیت،رونق و اشتغال،،،،،،،باز گلی به جمال نماینده های گناباد و سرایان که چپ و راست درخواست میدن پایگاه خور بره طرف اونا
سال گذشته شرکت ماهان میخواست برنامه ای بذاره که هواپیما شب تو فرودگاه بیرجند بمونه. همین آقای سلامی پلشت رفت تهران و جلوشو گرفت. امسال ماهان رو مجبور کردن که باید حتما پروازها رو ببری تو ساعت اداری چون ما توان پذیرش نداریم. ماهان هم یک هفته پروازهاشو بست تا ایشون کوتاه اومد. بعد ادعا میکنه توان پذیرش ۵۰ پرواز در شبانه روز رو داره. یکی از کانترهای فرودگاه مدتهاست خرابه. وقتی دو تا پرواز همزمان میشن کارت پرواز دو شرکت متفاوت رو یک کانتر میده. پروازهای آتا رو که به بیرجند گذاشتن هم ایشون هوا کرد. با ایران ایر هماهنگ کردن و به آتا خدمات هولدینگ ندادند. ایشون به فکر رزومه پر کردن و رفتن به مشهد یا اصفهانه. دلش برای ما نسوخته. شما با شرکت های ماهان، آتا و کیش تماس بگیرید و مصاحبه کنید تا واقعیت روشن بشه


نظر شما