آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 62065
تاریخ انتشار: 1395/02/27 - 08:00
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی پیام تبریکی ارسال کرد.

دنیای امروز، دنیای ارتباطات است و نقش اصحاب خبر و رسانه به عنوان مشعل داران توسعۀ آگاهی که با به‌کارگیری هنر، مهارت، تدبیر و دانش خود، فضایی سالم برای اطلاع رسانی شفاف و ارتباطات اثربخش بین مردم زمان‌ها را فراهم می‌کنند، انکارناپذیر بوده و قابل تقدیر است.

امروزه، روابط عمومی ها به عنوان عناصر قوی در ارزیابی و تقویت برنامه ها و پیشبرد اهداف سازمانها تلقی می گردند و سازمانهای پیشرو، روابط عمومی را به عنوان کانون تفکر می نگرند و آنچه واضح و مبرهن است، هنر روابط عمومی یافتن رمز نفوذ در دل‌هاست و به بیان صریح تر، روابط عمومی ها به عنوان مغز هر سازمان می باشد.
امیداست در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام »اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» مزین شده است روابط عمومی‌ها به عنوان یکی از ارکان مهم تأثیرگذار در امر اطلاع رسانی و امیدآفرینی، با همیاری گسترده درون و برون سازمانی بتوانند بیش از پیش در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایفای نقش کنند.

این روز را به تمامی مدیران، مسوولان، کارمندان و همه تلاش‌گران و کوشندگان این طریق پُر پیچ و خم و دشوار، صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند قادر بلند مرتبه برای دست اندر کاران روابط عمومی، موفقیت و استقامت در راه خدمت رسانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم عزیز این مرز و بوم را در ظلّ توجهات حضرت ولی عصر(عج) مسالت مینمایم.

                                                                                                    

مرتضی ابراهیم زاده

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبینظر شما