سرویس: اجتماعی کد خبر: 62065 ۰۸:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۷

پیام رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان به مناسبت روز ارتباطات

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی پیام تبریکی ارسال کرد.

پیام رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان به مناسبت روز ارتباطات

دنیای امروز، دنیای ارتباطات است و نقش اصحاب خبر و رسانه به عنوان مشعل داران توسعۀ آگاهی که با به‌کارگیری هنر، مهارت، تدبیر و دانش خود، فضایی سالم برای اطلاع رسانی شفاف و ارتباطات اثربخش بین مردم زمان‌ها را فراهم می‌کنند، انکارناپذیر بوده و قابل تقدیر است.

امروزه، روابط عمومی ها به عنوان عناصر قوی در ارزیابی و تقویت برنامه ها و پیشبرد اهداف سازمانها تلقی می گردند و سازمانهای پیشرو، روابط عمومی را به عنوان کانون تفکر می نگرند و آنچه واضح و مبرهن است، هنر روابط عمومی یافتن رمز نفوذ در دل‌هاست و به بیان صریح تر، روابط عمومی ها به عنوان مغز هر سازمان می باشد.
امیداست در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام »اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» مزین شده است روابط عمومی‌ها به عنوان یکی از ارکان مهم تأثیرگذار در امر اطلاع رسانی و امیدآفرینی، با همیاری گسترده درون و برون سازمانی بتوانند بیش از پیش در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایفای نقش کنند.


این روز را به تمامی مدیران، مسوولان، کارمندان و همه تلاش‌گران و کوشندگان این طریق پُر پیچ و خم و دشوار، صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند قادر بلند مرتبه برای دست اندر کاران روابط عمومی، موفقیت و استقامت در راه خدمت رسانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم عزیز این مرز و بوم را در ظلّ توجهات حضرت ولی عصر(عج) مسالت مینمایم.

                                                                                                    

مرتضی ابراهیم زاده

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب