آب و هوا

تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 87762
تاریخ انتشار : 1397/09/25 - 12:00
نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: مجوز احداث 5 آموزشگاه در استان را از بنیاد برکت دریافت کرده‌ایم.

به گزارش خاورستان، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در  بازدید از 3 آموزشگاه شهر اسدیه از توابع شهرستان درمیان؛ اظهار کرد: بیشترین کمبود از لحاظ فضاهای آموزشی که یکی از عمده چالش های آموزش و پرورش نیز است، در حوزه انتخابی من قرار دارد.

 
وی با اشاره به ساخت چندین فضای آموزشی توسط خیرین نیکوکار و اداره کل نوسازی مدارس استان، تصریح کرد: احداث فضاهای آموزشی لازم اما کافی نبوده و هنوز دانش آموزان زیادی در سه شهرستان بیرجند، درمیان و خوسف از فقر فضای آموزشی استاندارد رنج می‌برند.
 
 
نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان این که اگر خواهان رشد و توسعه همه جانبه کشور هستیم باید آموزش و پرورش در اولویت برنامه ریزی ها قرا گرفته و به عنوان نخستین دستگاه در تقسیم اعتبارات توجه شود، ابراز کرد: این مسئله مهم  متأسفانه تا کنون مورد غفلت دولت ها بوده و است.
 
 
حجت الاسلام عبادی با بیان این که ارائه خدمات به آموزش و پرورش باید به گونه‌ای باشد که معلم دغدغه ای به جز تربیت صحیح و اسلامی دانش آموزان نداشته باشد، اضافه کرد: یکی از بسترهایی که ما را در تحقق این مهم کمک می کند اجرای سند تحول بنیادین به عنوان قانون اساسی نظام تعلیم و تربیت است.
 
 
وی با تأکید بر جذب معلمین از طریق فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان تأکید کرد و افزود: به منظور جبران کمبودها در بخش نیروی انسانی باید سهمیه جذب دانشجو در پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان افزایش یابد.
 
 
نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: مجوز احداث 5 آموزشگاه در استان را از بنیاد برکت دریافت کرده‌ایم.
 
 
انتهای پیام/127


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.