آب و هوا

تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 87141
تاریخ انتشار : 1397/08/19 - 17:27
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس مطرح کرد
اختصاص بودجه 7 میلیارد تومانی برای ساخت بیمارستان خوسف
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه‌ای بالغ بر ۷ میلیارد تومان به بیمارستان خوسف اختصاص یافته تا عملیات اجرایی آن پیشرفت قابل توجهی به خود بگیرد.

به گزارش خاورستان، حجت الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در دیدار با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: پست‌ها و منسب‌ها باید در راه خدمت به مردم باشد.

 

وی بیان کرد: پست و مقام غنیمتی است که به یک فرد داده می‌شود لذا باید از آن بهترین استفاده را برد و برای آخرت کار کرد نه دنیا.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ظرفیت و جایگاه نمایندگی نیز بالا و بسیار تاثیرگذار است و می‌توانید از این ظرفیت استفاده لازم را داشته باشید اما نیاز به پیگیری دارد.

 

عبادی با بیان این‌که شمال شهر بیرجند با وجود اینکه دارای مردمی با وضعیت درآمدی متوسط است اما مرکز درمانی در آن منطقه وجود ندارد، گفت: لذا می‌طلبد تا پیگیری‌هایی برای ساخت هرچه زودتر مرکز درمانی در این منطقه صورت گیرد.

 

وی بیان داشت: قبل از اینکه جانمایی مراکز درمانی صورت گیرد نقشه جامعی برای ایجاد این مراکز صورت نگرفت و لذا گلایه مردم را به دنبال داشته است.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان خوسف تنها مرکز شهرستانی است که از وجود بیمارستان محروم است.

 

عبادی تصریح کرد: امسال با وجود پیگیری‌های بسیار توانستیم برای آن ردیف اجرایی بگیریم و بودجه‌ای بالغ بر ۷ میلیارد تومان نیز به آن اختصاص دهیم لذا می‌طلبد تا عملیات اجرایی آن پیشرفت قابل توجهی به خود بگیرد.

 

وی ادامه داد: شهرستان خوسف آینده بسیار خوبی دارد و روز به روز بر جمعیت آن افزوده می‌شود و لذا باید زیرساخت‌های آن را فراهم کنیم.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: نقشه ساخت بیمارستان خوسف نیز باید مورد ارزیابی قرار گیرد و درخواست داریم که این پروژه زودتر به نتیجه برسد.

 

انتهای پیام/140نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.