آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 81721
تاریخ انتشار: 1396/11/04 - 11:51
یکی از دانش آموزان مدارس پسرانه نهبندان، بطور بی رحمانه ای مورد خشم و تنبیه معلم خود قرار گرفت.

به گزارش خاورستان، در حالی که طبق قوانین جدید آموزشی، تنبیه بدنی دانش آموزان برخلاف قوانین و مقررات است، اما گویا این مسئله آنطور که باید و شاید در خراسان جنوبی تبیین نشده است.

 

طی یکسال اخیر اخبار متعددی از تنبیه دانش آموزان در مناطق مختلف استان شنیدیم که از جمله آنها تنبیه 12 نفر از دانش آموزان دبیرستان شهید صدوقی قاین در بهمن ماه سال گذشته، تنبیه دو دانش آموز دختر مدرسه روستای کوشه سفلی از توابع بخش مرکزی خوسف با شیلنگ و شکستگی انگشتان دست یکی از دانش آموزان، تنبیه دانش آموزی در مدرسه روستای دیگری در خوسف به دلیل اینکه پایش در هنگام خواندن نماز و سجده کج بوده و ... از جمله این موارد بوده است.

 

 

متاسفانه اینبار نوبت به تنبیه دانش آموزی در یکی از مدارس پسرانه شهرستان نهبندان رسید که بطور بی رحمانه ای مورد خشم و تنبیه معلم خود قرار گرفت.

 

برادر این دانش آموز به نهبندان خبر، گفته است: برادرم در کلاس درس و در حضور معلم مشغول جویدن آدامس بوده است که گویا از جانب معلم مورد تذکر قرار می گیرد.

 

وی افزود: اما معلم بدون فوت وقت و اینکه اقدامی از جانب دانش آموز  برای دور انداختن آدامس انجام شود، وی را مورد ضرب و شتم و مشت و لگد قرار می دهد.

 

وی بیان کرد: برادرم (دانش آموز) در همین حین اقدام به فرار می کند که معلم پشت پا می زند و وی نقش بر زمین می شود و مورد اصابت رادیات شوفاژ و دیوار قرار می گیرد، این ضربه منجر به خونریزی قسمتی بالائی ابرو و دررفتگی و شکستگی مچ دست می شود.

مسئول بازرسی آموزش و پرورش نهبندان هم در این خصوص گفته است که این موضوع در حال پیگیری است.

 

متاسفانه سوء مدیریت ها و فضای بهم ریخته آموزش و پرورش خراسان جنوبی بگونه ای است که هر کسی به خود اجازه می دهد هرچه بخواهد انجام دهد، چرا که مدیران در گیرو دار مسائل دیگری به سر می برند و وقتی برای رسیدگی به امور ندارند.

 

انتهای پیام/7

تصاویر بیشتر برای مطلب: 


نظرات کاربران

وقتی در آموزش و پرورش استان جوسنگین سیاسی و امنیتی در آموزش و پرورش سایه افکنده و مسولین آموزش و پرورش استان آموزش و پرورش را تبدیل به بنگاه سیاسی کرده اند چیزی جز این و آمار بالای خودکشی دانش آموزان موید آن نیست
مقصر خود دانش آموز بوده چرا یک طرفه قضاوت می کنید واقعاً متاسفم.


نظر شما