آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 5
تاریخ انتشار : 1392/01/05 - 11:40
رضایی: موزه‌های خراسان جنوبی تا پایان تعطیلات نوروزی بازند
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی با اشاره به پایان دور نخست سفرهای نوروزی گفت: موزه‌های استان تا پایان تعطیلات نوروزی باز هستند.

به گزارش خاورستان ، محمد‌رضا رضایی صبح امروز در بازدید از موزه‌های استان اظهار کرد: امسال حجم بالای مسافران را در استان داشتیم و به همین دلیل بازدید از موزه‌های استان به‌ویژه بیرجند افزایش چشمگیری داشت.

وی با اشاره به بازدیدهای سرزده از اماکن اقامتی در ایام نوروز تاکید کرد: همه هتل‌ها و مسافرخانه‌ها بر اساس درجه‌بندی باید دارای سالن پذیرایی با رعایت تمام مسائل بهداشتی باشند.

 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی گفت: با توجه به اجرای طرح نوروزی طبق دستورالعمل ستاد نوروزی قیمت هر تخت از هتل‌ها و مسافرخانه‌ها در استان 20 درصد افزایش یافته است.

رضایی تاکید کرد: هموطنان در نظر داشته باشند در ایام نوروز از واحدهای بین‌راهی دارای مجوز و پروانه بهره‌برداری از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بهره گیرند.

 

وی یادآور شد: در راستای ارائه خدمات بهینه به مسافران و گردشگران تمامی مراکز فرهنگی، سایت موزه‌ها و موزه‌های تحت نظارت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، با لغو تعطیلی در ایام نوروز 92، با افزایش ساعت‌کاری در خدمت مسافران نوروزی قرار گرفته‌اند.نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.