آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 26260
تاریخ انتشار : 1393/05/09 - 12:46
حجت الاسلام سید محمدباقرعبادی، نماینده مردم بیرجند درمیان خوسف صبح امروز با جمعی از مردم بیرجند دیدار و در جریان مشکلات و درخواست های آنان قرار گرفت.

به گزارش خبرنگارخاورستان: حجت الاسلام سید محمدباقرعبادی، نماینده مردم بیرجند درمیان خوسف صبح امروز با جمعی از مردم بیرجند دیدار کرد.

رجبی، دهیار روستای ورقنه در این دیدار اذعان داشت: آبرسانی به این روستا از طریق تانکر انجام می شود و بدلیل فاصله 5 کیلومتری با روستای شاخن من از شما خواستارم که برنامه ای برای آبرسانی از طریق لوله به این روستا انجام شود.

پاسخ نماینده به این درخواست: هم اکنون 420 روستا در استان وجود دارد که با تانکر آبرسانی می شود وهزینه لوله کشی بسیار بالا است ولی این موضوع پیگیری خواهد شد.

خانم نخعی و خانم جباری مسئولین آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای در این دیدار، از حجت الاسلام عبادی خواستند: باتوجه به اینکه آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای افراد زیادی را آماده برای کارکردن می کنند، اما هیچ گونه حمایتی از جانب دولت صورت نمی گیرد و به گونه ای که هیچ گونه تجهیزات، مکان، بیمه و حتی حقوق از جانب دریافت نمی کنیم لذا از شما می خواهیم که مشکلات ما را پیگیری نمایید.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف گفت: در صورت دریافت نامه ای از آموزشگاه های آزاد در این زمینه این مشکل این قشر حتما پیگیری می شود.

تصاویر بیشتر برای مطلب: 


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.