آب و هوا

تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 2020
تاریخ انتشار : 1392/03/24 - 21:39
مردم وفادار درمیان حتی نیم ساعت مانده به اغاز رای گیری در جلوی شعب جمع شدند.

 

 به گزارش خاورستان: شهرستان درمیان امروز حال و هوای دیگری را تجربه کرد و شور سیاسی خود را به رخ جهانیان کشید.

با توجه به تحریم‌های دشمنان و فشارهایی که از سوی کشورهای غربی بر ایران اسلامی تحمیل شده است، ملت ایران بار دیگر با حضور حماسی خود نشان دادند که حتی تهدیدها و  تحریم‌ها نیز نتوانست مانع حماسه‌آفرینی ملت ایران شود.

امروز همه آمدند

امروز مردان آمدند تا بگویند ما هستیم تا خون شهیدانی که جان خود را برای دفاع از کشور و ارزش‌های امام انقلاب دادند، پایمال نشود.

امروز زنان آمدند تا بگویند، زنان ایرانی همواره مردانه در عرصه‌های مختلف همگام با مردان حرکت کرده و حماسه‌آفرینی کرده‌اند.

امروز جوانان آمدند تا بگویند، جوانان امروز چیزی از جوانان گذشته کم ندارند و همانطور که گذشتگان با غیرت خود کشور را حفظ کردند امروز نیز ما با لبیک به رهبری جا خالی به دشمن نخواهیم داد.

امروز همه آمدند، تا بار دیگر به دشمنان یادآوری کنند ملت ایران 34 سال در برابر شما ایستادند و خم به ابرو نیاوردند و پس با درک این واقعیت خیال‌های خام و ناپخته را سر بیرون کنید.

امروز سه جوان رزنی با برگزاری جشن تکلیف سیاسی خود در یک شعبه اخذ رأی حرکت جالبی را رقم زدند که نشان از بلوغ سیاسی و بصیرت ملت ایران داشت.

حضور کودکان و نوجوانان نیز از حاشیه‌های جالب این حماسه‌آفرینی بود به طوری که آنها با انداختن رأی بزرگترهای خود در داخل صندوق، احساس بزرگی می‌کردند.

با توجه به اینکه شعبه‌ها هنوز با صف‌های طولانی شلوغ و پرهیاهو بود، همه به دنبال اخبار تمدید انتخابات بودند که با اعلام شدن خبر تمدید با تماس به برخی‌ها خبر حضور در شعبه را می‌دادند.

اما در مجموع آنچه امروز را به یک روز ماندگار مبدل کرد، حضور پرشور و حماسی ملت بزرگ ایران بود که در جای جای ایران ماندنی شد و برگی زرین را در تاریخ ایرانیان ثبت کرد.

 نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.