آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 10681
تاریخ انتشار : 1392/09/10 - 12:05
لباسی که در زیر می بینید مربوط به خاله شادونه در برنامه کودک سرزمین دونه ها است که به خاطر نامناسب بودن، بدن او مشخص است.

 

به گزارشخاورستان تصویری که در زیر می بینید مربوط به خاله شادونه در برنامه کودک سرزمین دونه‌ها شبکه دو است.

اگر این تصاویر با همان کیفیت اصلی، به ویژه با تلویزیونهای ال ای دی و ال سی دی دیده شود، کاملا مشخص است که خاله شادونه لباس آستین کوتاه به تن دارد و بازوی لخت او در فاصله بین زیرپیراهن تا آستینک مشخص است.

پیش از این علما و مراجع تقلید از بی عفتی و بی حجابی و لباس نامناسب در برنامه های تلویزیونی انتقاد کرده بودند و این اولین باری نیست که مجریان یا بازیگران تلویزیونی از لباس های نامناسب استفاده می کنند.

همینطور مراجع و علما درباره آرایش زنان، لباسهای چسبان زنان، اداها، لحن صدای مجریان با حرکات انها و ... هشدار داده اند.

 

 

 نظرات کاربران

عجب دقتی داری شما
با سلام برادر بزرگوار به جای اینکه بشینی و ببینی کی ، کجای بدنش چجوری یه کم شاید دیده بشه .... میخواستی چشماتونو بازتر کنین و ببینید که چرا: 150 میلیارد دلار از بودجه مملکت گم شده؟ چرا 90 ساختمان اداری در تهران گک شدند ؟ چرا وضع اقتصادی مملکت به اینجا رسیده؟ چرا آقای لاریجانی میگوید دولت در طرح یارانه های نقدی عوام فریبی کرده است؟ میدونم که اینهارو سانسور میکنی ...فقط میخوام بگم ای کاش شما ها کمی انصاف داشتین
عجب ناموس پرستی هستند این دو نظر دهنده فوق!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ غیرت ایرانی یعنی همین دقت نظر نویسنده مطلب در پوشش نامناسب این خانم و همکاران نجیبشان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
والله من همین برنامه را نگاه میکردم ولی این جریان به نظرم نیامد چون به اندام مجری ظریف نشدم به موضوع برنامه دقت کردم که بسیار آموزنده بود. اگر خانم مجری که از ده تا حراست رد میشه بی حجاب ظاهر میشه. تو به چشمات حجاب بده...


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.