سرویس: سیاسی کد خبر: 98487 ۰۷:۵۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱

بررسی یک خبر غیررسمی؛

مدیرکل میراث فرهنگی خراسان جنوبی در ماه‌های پایانی عمر دولت تغییر می‌کند؟

در روزهای اخیر شنیده شده قرار است مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی تغییر کند. رمضانی مدیرکل فعلی این اداره کل می‌گوید: من نیز شنیدم قرار است تغییری صورت گیرد اما هنوز خبری نیست.

مدیرکل میراث فرهنگی خراسان جنوبی در ماه‌های پایانی عمر دولت تغییر می‌کند؟

به گزارش خبرنگار خاورستان، در روزهای اخیر شنیده شده قرار است مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی تغییر کند. این موضوع را از آقای رمضانی پیگیر شدیم.

حسن رمضانی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، در خصوص جابه‌جایی‌اش با بیان این‌که هنوز خبری نیست گفت: صحیح نیست خودم پیگیر باشم که در این مسئولیت خواهم بود یا نخواهم بود.

وی با بیان این‌که تا هرزمان بگویند بمان، کارم را انجام می‌دهم افزود: من نیز شنیدم قرار است تغییری صورت گیرد اما هنوز خبری نیست.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی تصریح کرد: برای تغییر مدیرکل، به من نیز باید اعلام کنند اما هنوز مطلبی در این خصوص به من نگفتند.

رمضانی افزود: فعلا هستم و هر موقع بگویند نباش، نخواهم بود.

وی اظهار کرد: در مدت باقی‌مانده از دولت، فرصتی که مدیر جدید بیاید نیست چراکه تا زمانی که کار را در دست بگیرد، دولت تغییر می‌کند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی گفت: زمانی که دولت جدید مستقر شود، مدیران خودش را با نگاهی که به گردشگری دارد منصوب می‌کند.

رمضانی افزود: خوب است این تغییر در این زمان اتفاق نیفتد اما ما کارمند دولت هستیم. امروز می‌گویند کارشناس باش و فردا می‌گویند مدیر باش و ما نیز تابع ضوابط و قوانین هستیم.

انتهای پیام/4


نظرات بازدیدکنندگان

حمید
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۶

ناب ترین مدیر دلسوزی که میراث به خودش دیده جناب رمضانی هست تماااام


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب