سرویس: اجتماعی کد خبر: 97399 ۱۱:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷

هفته ناجا/4؛ به مناسبت هفته ناجا صورت می‌گیرد؛

ارتباط تلفنی مردم با مسئولان انتظامی خراسان‌جنوبی

رئيس بازرسی فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: ارتباط مسئولان انتظامی خراسان جنوبی با مردم در دفتر نظارت همگانی 197 به مناسبت هفته ناجا به صورت تلفنی برگزار خواهد شد.

ارتباط تلفنی مردم با مسئولان انتظامی خراسان‌جنوبی

به گزارش خاورستان، به نقل از پایگاه خبری پلیس سید حسین حسینی رئيس بازرسی فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: ارتباط مسئولان انتظامی خراسان جنوبی با مردم در دفتر نظارت همگانی 197 به مناسبت هفته ناجا به جهت پيشگيری از شيوع ويروس كرونا در هفته جاری به صورت تلفنی برگزار خواهد شد.  

وی  افزود: با توجه به اين‌كه ارتباط مردم با مسئولان انتظامی خراسان‌جنوبی فقط از طريق تلفن197خواهد بود لذا شهروندان از مراجعه به صورت حضوری خودداری كنند.

رئيس بازرسی فرماندهی انتظامی استان خراسان‌جنوبی بيان کرد: شهروندان می‌توانند از روز دوشنبه مورخ 27 مهرماه سال جاری تا روز پنجشنبه یکم آبان ماه از ساعت 9 صبح الی 11 به صورت غیر حضوری و طی تماس تلفنی با سامانه 197 با مسئولان انتظامی استان ارتباط برقرار کنند.

حسينی بیان كرد: هم استانی‌ها مسائل  و مشكلات  خود را در  حوزه‌های  مختلف اعم از  راهنمايی و رانندگی، وظيفه عمومی، گزينش و استخدام، كلانتری‌ها، پليس آگاهی، پليس امنيت اخلاقی، گذرنامه، اماكن عمومی و ساير  موضوعات مرتبط  با حيطه كاری  نيروی انتظامی را مطرح تا در اسرع وقت رسيدگی شود.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب