سرویس: اجتماعی کد خبر: 97114 ۱۱:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲

دادستان مرکز خراسان جنوبی معرفی شد

با حکم رئیس قوه قضاییه «حجت‌الاسلام علی نسایی» به عنوان دادستان دادگاه عمومی و انقلاب اسلامی مرکز استان خراسان‌جنوبی منصوب شد.

دادستان مرکز خراسان جنوبی معرفی شد

به گزارش خاورستان، مراسم تودیع و معارفه دادستان عمومی و انقلاب بیرجند امروز (۲ مهر) با حضور ویدئو کنفرانسی دادستان کل کشور و اعضای شورا‌های تأمین و قضایی خراسان جنوبی برگزار شد.

حجت الاسلام« ابراهیم حمیدی» رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی در این مراسم با قدردانی از زحمات دادستان سابق بیرجند، اظهار کرد: هدف از این جابجایی‌ها ارائه خدمات بهتر و مطلوب‌تر  به مردم است.

وی با اشاره به اهمیت جایگاه و وظایف دادستانی، گفت: دفاع از حقوق ‌عامه، تعقیب مجرمین، درخواست کیفر از دادگاه، اجرای احکام جزایی بخشی از وظایف دادستان است.

رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی با ابراز خرسندی از  هماهنگی، همدلی و هم فکری  در بین اعضای شورای تامین استان، افزود: برای پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی همه ارگان‌ها با همفکری خوب امور را پیش می‌برند و ما نیز سعی می‌کنیم از اهداف ارزشمند دستگاه‌ها حمایت کنیم.

گفتنی است؛ در این مراسم با قرائت حکم انتصاب، حجت الاسلام علی نسایی زهان که دادستانی شهر‌های سرایان، فردوس و قاین از جمله سوابق کاری بود به عنوان دادستان جدید بیرجند منصوب شد.

همچنین در این مراسم از زحمات و خدمات سید حسین مقدس، دادستان عمومی و انقلاب سابق بیرجند تقدیر شد و وی به عنوان رئیس دادگستری بیرجند معرفی شد.

انتهای پیام/4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب