سرویس: اجتماعی کد خبر: 97098 ۱۷:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱

در اولین روز هفته دفاع مقدس انجام شد؛

افتتاح نمایشگاه ملی دستاورده های دفاع مقدس و مقاومت با عنوان اقتدار 40 در بیرجند + تصاویر

همزمان با آغازهفته دفاع مقدس نمایشگاه ملی دستاورده های دفاع مقدس و مقاومت با عنوان اقتدار 40 با حضور مسئولان کشوری و لشکری استان در حسینیه جماران افتتاح شد.

افتتاح نمایشگاه ملی دستاورده های دفاع مقدس و مقاومت با عنوان اقتدار 40 در بیرجند + تصاویر

به گزارش خبرنگار خاورستان،سردار علی قاسمی فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی در این مراسم با بیان اینکه امسال در قله ۴۰ سالگی حماسه جاوید دفاع مقدس هستیم، افزود: دوران 8 سال دفاع مقدس نه تنها بخشی از تاریخ این کشور بلکه به عنوان بخشی از هویت ملی جمهوری اسلامی ایران نیز محسوب می شود.

وی گفت:آنچه که موجب پیروزی رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس شد همین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بود و اکنون نباید موضوع جهاد و شهادت مورد غفلت قرار بگیرد چراکه مسئله ایثار، جهاد و شهادت و دفاع مقدس عزت ملی ما و سربلندی ایران اسلامی است.

وی با بیان اینکه برنامه خاص و ویژه امسال برای برای چهلمین سالگرد دفاع مقدس پیش بینی شده است، عنوان کرد: برگزاری نمایشگاه ملی دستاورده های و مقاومت با عنوان اقتدار 40 یکی از این برنامه ها است.

سردار قاسمی افزود: در این نمایشگاه 40 غرفه با موضوعات نقش ادارات و نیروهای مسلح ،فروش محصولات فرهنگی،عفاف و حجاب،اقتصاد مقاومتی فعالیت دارند.

فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی ادامه داد:در این نمایشگاه 14 غرفه متعلق به نیرو های مسلح،10 غرفه ادارات و 16 غرفه متعلق به اقشار بسیج است.

به گفته وی این نمایشگاه از امروز دوشنبه سی و یکم شهریور ماه تا هفتم مهرماه به مدت 8 روز از ساعت 16 الی 20 در محل حسینیه جماران برای بازدید علاقمندان دایر اس

انتهای پیام / 3 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب