سرویس: اجتماعی کد خبر: 96577 ۱۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۶

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی:

مطالبه‌گری از ادارات باید در جهت دولت اسلامی باشد

سردار قاسمی گفت: باید در زمینه مطالبه‌گری از ادارات در جهت دولت اسلامی گام برداشت.

مطالبه‌گری از ادارات باید در جهت دولت اسلامی باشد

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار قاسمی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی و فرمانده سپاه انصار الرضا (علیه السلام) خراسان‌جنوبی صبح امروز در جلسه هیئت اندیشه ورز این ستاد با اشاره به تشکیل کارگروه‌ها پیرامون موضوعات فرهنگی و مطالبه گری، گفت: جلسات کمیته ها و کارگروه ها حتما باید تداوم داشته باشد و مصوبات این جلسات باید پیگیری شود و در صورت نیاز در شورای استانی به تصویب برسد.

وی ادامه داد: با توجه به نزدیک شدن به هفته امر به معروف و نهی از منکر باید محورهای اساسی جهت اجرای برنامه‌ها مشخص شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی ادامه داد: برنامه‌های هفته امر به معروف و نهی از منکر امسال، به دلیل وجود بیماری کرونا می‌بایست بیشتر در فضای مجازی فعالیت و دنبال شود و به احتمال زیاد با توجه به نظر ستاد ملی مقابله با کرونا، برگزاری همایش نخواهیم داشت.

سردار قاسمی گفت: سازمان تبلیغات اسلامی در این ایام به تشریح و تببین اهداف هفته امر به معروف و نهی از منکر در بخش مداحان، ائمه جماعت و... خواهد پرداخت.

وی افزود: اولویت اصلی ما تذکر لسانی است و برای همگانی شدن امر به معروف و نهی از منکر یک برنامه بلند مدت نیاز است.

سردار قاسمی ادامه داد: برای اینکه اثرات مثبتی در بحث فرهنگی در جامعه مشاهده کنیم، نیاز به فرهنگسازی در قالب‌های هنر و رسانه داریم.

فرمانده سپاه انصارالرضا (علیه السلام) خراسان جنوبی در ادامه افزود: بسیج هنرمندان و حوزه هنری ظرفیت‌های بالایی برای تولید محتواها فرهنگی در راستای امر به معروف و نهی از منکر دارند که انتظار است از توان آنان استفاده کرد.

وی در پایان با اشاره همزمان بودن هفته امر به معروف و نهی از منکر و هفته دولت در امسال گفت: باید در زمینه مطالبه‌گری از ادارات در جهت دولت اسلامی گام برداشت.

انتهای پیام/ 132

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب