سرویس: اخبار استان کد خبر: 96471 ۱۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷

مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی مطرح کرد

رتبه دوم خراسان‌جنوبی در جهادگران آسمانی/ قنات روستای سیدان افتتاح می‌شود

هنری گفت: از 35 جهادگر آسمانی که در کشور شناسایی شدند 6 نفر از استان خراسان جنوبی هستند که بر این اساس استان ما بعد از تهران بیشترین جهادگر آسمانی را دارد.

رتبه دوم خراسان‌جنوبی در جهادگران آسمانی/ قنات روستای سیدان افتتاح می‌شود

به گزارش خبرنگار خاورستان، مهدی هنری مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: به مناسبت 10 مرداد ماه سالروز دیدار جهادگران با مقام معظم رهبری در سال 98، اولین یادواره جهادگران آسمانی در تهران برگزار می‌شود.

وی افزود: جهادگران آسمانی جهادگرانی هستند که در حین ماموریت جهادی و خدمت‌رسانی به مردم مناطق محروم بر اثر حادثه به رحمت خدا رفته‌اند و چون در مسیر خدمت به مردم بوده مطمئنا در پیشگاه الهی اجر شهید خواهند داشت.

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی بیان کرد: در این خصوص تاکنون حدود 35 نفر در کشور شناسایی شدند که 6 نفر مربوط به استان خراسان جنوبی است و استان ما بعد از تهران بیشترین جهادگر آسمانی را دارد.

هنری عنوان کرد: جهادگر محمد خراسانی از سرایان و جهادگران علیرضا پروانه، محمد رضا سبزه بین، پژمان هاشمی، حبیب فرزانه و رحمت شیرین از شهرستان نهبندان هستند.

وی خاطرنشان کرد: یادواره جهادگران آسمانی با توجه به شرایط کرونا با محوریت استان تهران بصورت ویدئوکنفرانس در استان‌ها با حضور خانواده جهادگران برگزار خواهد شد.

مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی گفت: همچنین به مناسبت دهم مرداد ماه سالگرد دیدار جهادگران با مقام معظم رهبری و به یاد و خاطره جهادگران آسمانی استان همزمان با کل کشور روز چهارشنبه 8 مرداد افتتاح پروژه قنات روستای سیدان خوسف به نمایندگی از 9 پروژه در استان با اعتبار 440 میلیون تومان افتتاح خواهد شد.

هنری بیان کرد: در راستای تحقق پیام 9 بندی مقام معظم رهبری به گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی در 11 مرداد 98 نیز تجدید پیمان جهادگران با نماینده محترم ولی فقیه در استان انجام می شود و همچنین بیانیه مجمع جهادگران استان در تحقق پیام معظم له نیز صادر خواهد شد.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب