سرویس: اجتماعی کد خبر: 96376 ۱۲:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۱

رئیس جمعیت هلال احمر نهبندان خبر داد

برگزاری کارگاه ازدواج آسان در نهبندان/ ارائه آموزش ها به ۳۰ جوان

رضایی گفت: در راستای ترویج ازدواج آسان، کارگاهی با حضور ۳۰ شرکت کننده در نهبندان برگزار شد.

برگزاری کارگاه ازدواج آسان در نهبندان/ ارائه آموزش ها به ۳۰ جوان

به گزارش خاورستان، حسین رضایی رئیس جمعیت هلال احمر نهبندان با اشاره به مشکلات اقتصادی موجود در جامعه بیان کرد: امروزه هزینه‌های سرسام آور ازدواج‌های تشریفاتی باعث سر باز زدن بسیاری از جوانان از مقوله ازدواج است.

وی با اشاره  به برنامه‌های هفته ازدواج و سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه(س) بیان کرد: در راستای ترویج ازدواج ‌آسان، کارگاهی با حضور ۳۰ جوان در این شهرستان برگزار شد.

رضایی بیان کرد: تغییر دیدگاه جوانان در رابطه با امر ازدواج و آگاهی بخشی به آنان از طریق برگزاری کارگاه‌های آموزشی می‌تواند در گرایش به ازدواج آسان و پایدار موثر واقع شود.

وی اظهار کرد: آثار ازدواج، دلایل درست و نادرست ازدواج، علل تاخیر ازدواج در برخی جوانان و راهکارها و علائم و نشانه‌های هشدار دهنده در ازدواج از جمله محورهای این کارگاه بوده است.‌

رئیس جمعیت هلال احمر نهبندان بیان کرد: ملاک‌ها و معیارهای یک ازدواج موفق و مهارت های ضروری و لازم برای ازدواج پایدار و حفظ زندگی زناشویی را از دیگر محورهای آموزشی این کارگاه دانست.

بنا به گفته رضایی کارگاه آموزشی ازدواج آسان با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و با هدف ترویج و نهادینه کردن ازدواج آسان به مدت دو ساعت برگزار شده است.

انتهای پیام/ 132

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب