سرویس: اجتماعی کد خبر: 96153 ۱۶:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی خبر داد

اجرای طرح کنترل ناوگان عمومی در محورهای مواصلاتی خراسان جنوبی

گرجی گفت: در سطح خراسان جنوبی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و پلیس راه بصورت مشترک نسبت به کنترل و نظارت کلیه ناوگان حمل و نقلی اعم از باری و مسافری در محورهای مواصلاتی استان اقدام کنند.

اجرای طرح کنترل ناوگان عمومی در محورهای مواصلاتی خراسان جنوبی

به گزارش خاورستان، مهدی گرجی معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: درراستای ایجاد هماهنگی و تعامل فی مابین اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی و پلیس راه خراسان جنوبی نسبت به تشکیل جلسه با موضوع اقدامات کنترلی و نظارتی ویژه تابستان 99 تشکیل و براساس مصوبات جلسه مقرر شد در سطح استان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و پلیس راه بصورت مشترک نسبت به کنترل و نظارت کلیه ناوگان حمل و نقلی اعم از باری و مسافری در محورهای مواصلاتی استان اقدام کنند.

وی ادامه داد: در این راستا در مرحله اول با تشکیل دو تیم کنترل و نظارت در پلیس راه قاین و دیهوک از ساعت 14:00 مورخ ۱۵ تا ۱۶ تیرماه به مدت 24 ساعت به صورت مشترک نسبت به کنترل اسناد و وضعیت ایمنی ناوگان باری و مسافری جاده ای متردد در سطح استان اقدام کردند.

وی عنوان کرد: در راستای این طرح مشارکتی موارد از جمله کنترل صورت وضعیت - بارنامه – اضافه تناژ- رعایت پروتکل های بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا- محموله های سوختی خطرناک- لوازم و تجهیزات ایمنی- معاینه فنی ناوگان- و... مورد کنترل و بازدید قرار گرفت.  

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی افزود: آمار طرح کنترل ناوگان عمومی در سطح محورهای مواصلاتی استان تعداد ناوگان کنترل شده  ناوگان مسافر بری 302 ،  و ناوگان باری جمعاً 1241 ناوگان طی بازه 24 ساعته کنترل شد.

انتهای پیام/ ۱۳۲

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب