سرویس: اجتماعی کد خبر: 96126 ۱۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بخش دیهوک:

محورهای حوزه استحفاظی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بخش دیهوک ایمن سازی شدند

کیانپور عملکرد 3 ‌ماهه سال جاری راهداری دیهوک در حوزه نگهداری راه و شستشوی و نصب و تعمیر تابلو و علائم راهداری را بیان کرد.

محورهای حوزه استحفاظی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بخش دیهوک ایمن سازی شدند

به گزارش خاورستان، مهدی کیانپور رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بخش دیهوک با بیان اینکه اولویت کاری این اداره ایمن سازی راه های ارتباطی بخش دیهوک است، گفت: در راستای وظایف ذاتی این اداره، اقدامات وسیع و گسترده‌ای در خصوص ایمن سازی محورهای حوزه استحفاظی انجام شده است.

وی افزود: راهداران این اداره تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا با تمام توان در جهت ایمن سازی و ارتقاء ایمنی محورهای زیر پوشش اقدامات بهنگامی اجرا شود.

کیانپور به شستشوی سراسری تابلو و علائم در حوزه کاری خود اشاره کرد و گفت: در راستای ارتقاء سطح ایمنی ، سهولت تردد وسایل نقلیه، شفاف سازی جهت بازتاب و انعکاس علائم در محورهای مواصلاتی ، راهداران اقدام به شستشوی تابلوها و علائم جاده ای نمودند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دیهوک افزود: در طول سه ماهه نخست امسال تعداد 50 عدد از تابلوهای اطلاعاتی و 900 عدد از دیگر تابلوهای طول محورهای حوزه استحفاظی این اداره عملیات تعمیر و نگهداری آنها انجام گرفته و و شستشوی تابلو ها و علائم محورهای مخلف تعداد 16 هزار و 713 عدد و در زمینه نصب علائم 302 عدد در راههای اصلی و تعداد 87 عدد تابلو هم در راههای روستایی نصب و بروز رسانی شده است.

وی هدف اصلی از این عملیات را افزایش دید و ایمنی سازی در راههای حوزه استحفاظی و همچنین بهبود وضعیت و ارتقای سطح ایمنی در راهها و کاهش تصادفات جاده ای اعلام کرد و افزود: شانه سازی و تسطیح حریم راه ها ، نصب و تعمیر و مرمت گاردها ، لکه گیری و روکش آسفالت، رانش برداری و خاکبرداری و پاکسازی حریم راه ها، نصب و اصلاح علائم ایمنی راه ها ، اخطار و تخریب ساخت و ساز های غیر مجاز حریم راه ها از جمله اقدامات ایمن سازی است که توسط این اداره در حال انجام است.

انتهای پیام/ 132

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب