سرویس: اجتماعی کد خبر: 96122 ۱۱:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی خبر داد

گازرسانی به 400 روستا، 150 واحد صنعتی و 10 هزار واحد مسکونی محرومین در سال‌جاری

هاشمی گفت: در صورت تخصیص به موقع نقدینگی طی سال‌جاری تعداد 400 روستا، 150 واحد صنعتی و 10 هزار واحد مسکونی محرومین در استان خراسان جنوبی از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهد شد.

گازرسانی به 400 روستا، 150 واحد صنعتی و 10 هزار واحد مسکونی محرومین در سال‌جاری

به گزارش خاورستان به نقل از روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در تشریح برنامه‌های گازرسانی در سال‌جاری گفت: با همت کارکنان شرکت گاز و در صورت تخصیص نقدینگی به موقع و به میزان مناسب  تعداد 400 روستای دیگر در سال‌جاری به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل خواهد شد و پیش‌بینی می‌کنیم در صورت اجرای این پروژه بزرگ، درصد بهره‌مندی در حوزه روستایی خراسان جنوبی در پایان سال 1399 به بیش از 90 درصد افزایش یابد.

وی افزود: گازرسانی به 150 واحد صنعتی و تولیدی ديگر و افزایش برخورداری صنایع موجود به بیش از 96 درصد و اصلاح و تقويت شبكه‌های موجود گازدار به منظور پايداری و استمرار جریان گازرسانی از دیگر برنامه‌های سال‌جاری شرکت گاز استان است.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی اظهار کرد: این مهم با توسعه زيرساخت‌های مانيتورينگ شبكه و ايستگاه‌ها و استفاده از فناوری‌های جديد، انجام خواهد گرفت، ضمن آن که گازرسانی به 10 هزار واحد مسکونی متعلق به محرومان از پروژه‌های بسیار مهم و اولویت‌دار شرکت در سال‌جاری خواهد بود.

هاشمی در خصوص شعار سال این شرکت (گازرسانی به 1399+1روستا در سال 1399) و عملکرد این شرکت گفت: ان‌شاءالله در سال جاری که سال جهش تولید نام‌گذاری شده تلاش داریم تا نهضت گازرسانی چه در بخش روستایی و شهری و چه در بخش صنعت با شتاب بیشتری ادامه یابد.

انتهای پیام/4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب