سرویس: اجتماعی کد خبر: 96095 ۱۰:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد؛

دفاع در برابر دشمن با وحدت شیعه و سنی/ توجه به سیاست‌های مقام معظم رهبری راه‌حل مشکلات

خسروی گفت: متاسفانه گاهی مسئولان در اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری کوتاهی می کنند در حالی که اگر به حرف های ایشان در سیاست های داخل و خارج عمل می شد، مشکلاتی نداشتیم.

دفاع در برابر دشمن با وحدت شیعه و سنی/ توجه به سیاست‌های مقام معظم رهبری راه‌حل مشکلات

به گزارش خبرنگار خاورستان، حسین خسروی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی روز گذشته در دیدار با اهالی روستای خیرآباد درمیان، اظهار کرد: بیان خدمات نظام و شکرگزاری از خداوند سبب افزایش برکت است.

وی افزود: به شکرانه خداوند کشوری هستیم که اگر چه دنیا و به خصوص استکبار جهانی دشمن ما است، اما به برکت وحدت شیعه و سنی می توانیم در مقابل دنیا از خود دفاع کنیم. بر اساس آیه قرآن مبنی بر اینکه دست خدا با جماعت است، هر چه وحدت و همدلی بین شیعه و سنی بیشتر شود، مهر و محبت خداوند هم به امت پیغمبر(ص) بیشتر می شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در چهل سالی که از انقلاب گذشته همیشه وحدت شیعه و سنی وجود داشته و در 8 سال جنگ تحمیلی، خون شهدای شیعه و سنی در هم آمیخت. اما پس از این جنگ، گروه منحرف داعش دور از اسلام تربیت شد و دیدیم که در کشور سوریه، به شیعه و سنی رحم نکرد و تنها از اسلام و پیغمبر(ص) نام آن را بر زبان داشتند و هیچ سنخیتی نداشتند. اما وحدتی که بین شیعه و سنی وجود داشت، عامل پیروزی شد.

خسروی با بیان اینکه از دوران 8 سال دفاع مقدسی که کلاش و سیم خاردار نداشتیم، امروز به شکار هواپیمای آمریکایی و نفتکش انگلیسی رسیده ایم افزود: امروز ایران مانند قبل از انقلاب که تحت سلطه انگلیس و آمریکا بود، نیست و حالا حساب کار دست دشمن آمده است.

وی با بیان اینکه متاسفانه منابع نفتی، درآمد اصلی کشور را تامین می کند، گفت: این در حالی است که مقام معظم رهبری از سال 76 تاکنون، بارها بر اداره کشور بر اساس درآمدهای غیرنفتی تاکید دارند، اما متاسفانه مسئولان توجهی ندارند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متاسفانه گاهی مسئولان در اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری کوتاهی می کنند در حالی که اگر به حرف های ایشان در سیاست های داخل و خارج عمل می شد، مشکلاتی نداشتیم.

خسروی گفت: لطف خداوند با وحدت شامل حال ما می شود، اما وحدتی که دل‌ها را به هم نزدیک کند، نه اینکه فقط در قالب سخنرانی و میکروفون باشد.

وی بیان کرد: اگر وحدت داشته باشیم، مشکل شما؛ مشکل من هم خواهد بود و قطعا اگر برای هم کار کنیم، خداوند به ما قدرت خواهد داد.

خسروی با بیان اینکه در دوره تبلیغات انتخاباتی مشکل تامین آب خیرآباد مطرح شد، افزود: بنده در فروردین‌ماه و قبل از ورود به مجلس، این موضوع را از وزیرجهادکشاورزی پیگیری کردم و در همین سفرم به استان هم، این موضوع را از طریق استاندار و مدیرعامل آبفای استان پیگیر شدم. امروز اگر آب ندارید مشکل شما باید مشکل من هم باشد.

وی تاکید کرد: با توجه به حضور حماسی مردم در عرصه های نظام و همچنین باری که در امنیت مرز به دوش می کشید، مسئولین موظفند تا مشکلات شما و مردم را حل کنند.

مولوی نهتانی از اهالی روستای خیرآباد نیز در این دیدار، مشکلات این روستا را تامین آب شرب، مسائل مربوط به منابع طبیعی و مرتع بندی، مشکلات عشایری و ... عنوان کرد که مدیران و مسئولان اجرایی همراه، قول پیگیری و بررسی دادند.

انتهای پیام/7

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب