سرویس: اجتماعی کد خبر: 96080 ۰۵:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:

فاصله مسئولان با مردم کم شود

خسروی گفت: باید فاصله بین مردم و مسئولان کمتر شود و با مردم ارتباط گیری شود تا مشکلات توسعه پیدا نکند.

فاصله مسئولان با مردم کم شود

به گزارش خبرنگار خاورستان، حسین خسروی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی روز گذشته در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، اظهار کرد: طی یک ماهی که از تشکیل مجلس شورای اسلامی می گذرد، وقت آن به ایجاد ساختار، کمیسیون ها و تعیین تیم مدیریتی و هیئت رئیسه اختصاص یافته است و ان‌شاءالله از نیمه تیرماه فعالیت رسمی خود را آغاز خواهد کرد.

وی با اشاره به تاخیری که به دلیل تصویب اعتبارنامه یکی از نمایندگان ایجاد شده است، افزود: تاکنون از 13 کمیسیون مجلس، 12 کمیسیون تعیین و تشکیل شده است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: طی یک ماهی که با سایر نمایندگان در ارتباط بودم، برداشتم این هست که همه نمایندگان دغدغه معیشت و اقتصاد مردم را دارند و این دغدغه بعد از پیام مقام معظم رهبری به مجلس و تعیین همین اولویت ها مضاعف شد.

خسروی بیان کرد: در سرکشی از حوزه انتخابیه، فرصت تشکر از مردم برای حضور در صحنه انتخابات و دفاع از انقلاب و همچنین اعتماد به بنده پیش آمد و برکت این سرکشی ها هم این بود که فرمانداران و مسئولان هم از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار گرفتند.

وی با اشاره به تشکیل 21 جلسه با مسئولان مختلف حوزه انتخابیه، افزود: این جلسات برای معارفه اجمالی بود و محال است که ظرف یک جلسه نسبت به تمام ادارات شهرستان اشراف پیدا کرد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: طی این بازدیدها مردم توقعاتی داشتند که واقعا در حیطه مسئولیت یک نماینده به تنهایی نیست و به همین دلیل نیاز است تا مسئولان و نمایندگان مردم در شوراهای شهر هم با حضور در مساجد و جمع های مردمی، ارتباط بیشتری با مردم داشته باشند.

خسروی تاکید کرد: باید فاصله بین مردم و مسئولان کمتر شود و با مردم ارتباط گیری شود تا مشکلات اینقدر توسعه پیدا نکند. در واقع اگر بتوانیم ارتباط خود را با مردم بیشتر کنیم با تمام کمبودها باز هم مردم ما را کمک و همراهی خواهند کرد.

 

 

انتهای پیام/7

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب