سرویس: سیاسی کد خبر: 96064 ۰۹:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰

امام جمعه اسدیه:

حقوق‌بشر آمریکایی کاذب است/ مذاکره‌کننده با آمریکا خائن است

حجت‌الاسلام خزاعی گفت: حقوق بشر آمریکایی حقوق بشر کاذب است و بارها ترجمه شده حال این مردم و ملت‌ها هستند که باید آمریکا را بیش از گذشته بشناسند.

حقوق‌بشر آمریکایی کاذب است/ مذاکره‌کننده با آمریکا خائن است

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مصیب خزاعی امام جمعه اسدیه در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، در مورد حقوق بشر آمریکایی اظهار کرد: حقوق بشر آمریکایی از قبل تجربه و ترجمه شده است.

وی به اقداماتی که آمریکا علیه کشورها انجام داده اشاره کرد و افزود: جنگ آمریکا با ویتنام، بمب‌های اتمی در ناکازاکی و هیروشیما، انجام قتل و غارت در افغانستان، هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری ایرانی، حمایت از صدام در جنگ عراق علیه ایران و کشتارهای سیاهپوستان و سرخپوستان، همه نشان می‌دهد که حقوق بشر آمریکایی فقط یک شعار است که در درون این شعار مخالفانِ خود را از هر رنگ و نژادی که باشند حتی سفید پوست می‌کشند و هیچ رحمی ندارند.

امام جمعه اسدیه بیان کرد: حقوق بشر آمریکایی حقوق بشر کاذب است و بارها ترجمه شده. اکنون این مردم و ملت‌ها هستند که باید این کشور را بیش از گذشته بشناسند.

حجت‌الاسلام خزاعی در مورد افرادی که دنبال بزک کردن آمریکا هستند، گفت: این افراد با توجه به وعده‌هایی که آمریکا به اینها داده طمع کرده، دنبال مطامع خود هستند و چهره آمریکا را بزک می‌کنند چراکه اگر مدافع آمریکا نباشند حقوق و جایگاهی که به ظاهر آمریکا به آن‌ها داده را از دست می‌دهند.

وی تصریح کرد: این افرادی که حامی آمریکا هستند اگر با آمریکا مخالفت کنند آمریکا به آن‌ها رحم نخواهد کرد لذا مجبور هستند به هر نحو شده چهره آمریکا را بزک کنند برای اینکه بتوانند چند صباحی تنفس کنند.

اشتباه عمدی مسئولان در مذاکره با آمریکا

امام جمعه اسدیه در مورد مذاکره با آمریکا، بیان کرد: به نظر می‌رسد اشتباه مسئولان در مورد مذاکره و ارتباط با آمریکا سهوی نیست بلکه این‌ها عمدا دنبال این مسئله هستند چراکه جوابی در مقابل مشکلات موجود در جامعه برای مردم ندارند لذا حرف از مذاکره و ارتباط با آمریکا را به میان می‌آورند.

حجت‌الاسلام خزاعی عنوان کرد: مسئولان؛ سال‌ها مردم و کشور را منتظر گذاشتند که برجام امضا شود و برای آن جلسه، مذاکره، مکاتبه و هزینه‌های زیادی انجام دادند اما بعد از برجام و آن همه پیام تبریکی که رئیس جمهور ایران داد دیدیم که رئیس جمهور آمریکا از برجام خارج شد، آن را امضا نکرد و سر ایران بدون کلاه ماند.

مذاکره‌کننده با آمریکا خائن است

وی خاطرنشان کرد: چند روز گذشته نیز متأسفانه شنیدیم که رئیس جمهور صحبتی داشته و گفته است اگر آمریکا به تعهداتش برگردد ایران نیز برخواهد گشت و سر میز مذاکره می‌نشیند.

امام جمعه اسدیه گفت: کسی که بخواهد به مذاکره با آمریکا برگردد یا خائن است یاخودش را به نفهمی زده است.

مشکلات کشور به دلیل سوءمدیریت و عدم‌نظارت است نه تحریم!

حجت‌الاسلام خزاعی با اشاره به مشکلات موجود در کشور به ویژه مشکلات اقتصادی، افزود: مشکلات موجود در کشور به دلیل سوءمدیریت است نه تحریم. تحریم درصدی تاثیر دارد نه این‌که تمام مشکلات کشور را به دلیل عدم‌مذاکره و ارتباط با کشورهایی مانند آمریکا بدانیم.

وی اظهار کرد: امروز مشکل کشور ما سوءمدیریت و عدم‌نظارت است. اگر در بحث قیمت‌ها در تمام زمینه‌ها از مواد غذایی گرفته تا طلا، خودرو و مسکن نگاه کنیم شاهد افزایش قیمت بسیار زیادی هستیم که اگر نظارت و مدیریت صحیح باشد مشکلات کمتر و مرتفع می‌شود.

امام جمعه اسدیه با اشاره به صحبت مقام معظم رهبری مبنی بر این‌که ما با آمریکا ارتباطی نداریم، تاکید کرد: این عدم ارتباط به دلیل تجربه‌هایی است که طی سال‌های متمادی به دست آورده‌ایم و می‌دانیم آمریکا کشور قابل اعتمادی نیست.

حجت‌الاسلام خزاعی افزود: امروز به جای این‌که مسئولان حرف از مذاکره با آمریکا می‌زنند و می‌خواهند کشور را مجدد معطل کنند، برای رفع مشکلات از درون کشور برنامه داشته باشند و بدانند معطلی دوباره کشور باعث مرگ بشریت در ایران خواهد شد و اعتماد بی‌جا به آمریکا، نظام را از بین خواهد برد.

وی تصریح کرد: مسئولان کشور باید با تدیر درست و امید دادن به مردم برای رفع مشکلات به صحنه آمده، جهادی و انقلابی کار کنند تا مسائل و مشکلات کشور حل شود.

آمریکا نمی‌تواند مشکلات ایران را حل کند

امام جمعه اسدیه افزود: مشکلات کشور ما مسائلی نیست که آمریکا بخواهد حل کند بلکه باید در داخل کشور حل شود.

حجت‌الاسلام خزاعی با اشاره به مناسبت‌های این هفته و ترور شهید بهشتی، مقام معظم رهبری، شهید کچویی و از بین بردن هواپیمای مسافربری ایران، اظهار کرد: کشتارهای آمریکا از مردم گرفته تا مسئولان در خط به خط تاریخ ما مشهود است.

وی با بیان این‌که آمریکا، داعشِ پایداری است که از ابتدا وجود داشته است، افزود: آمریکا با تحمیل کردن جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، تحریم، ترورهای مختلف افراد و هزاران اقدام دیگر قصد نابودی ایران را داشته و دارد لذا می‌طلبد مسئولان به وجدان خود مراجعه کرده و نگذارند مجدد آمریکا اقدام به کشتار و ایجاد مشکل برای ملت ایران کند.

مسئولان به جای مذاکره‌ی مجدد مشکلات را حل کنند

امام جمعه اسدیه خاطرنشان کرد: با توجه به اقداماتی که آمریکا طی این سال‌ها علیه ملت ایران اجام داده اگر مجدد به وی اعتماد کنیم همچنان پا روی گلوی ملت ایران خواهد گذاشت و نظام را از بین خواهد برد لذا امیدواریم مسئولان کشور بیدار و هوشیار شوند و به جای صحبت از مذاکره با آمریکا برای رفع مشکلات کشور تلاش کنند.

انتهای پیام/127/ 14/ 4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب