سرویس: اجتماعی کد خبر: 96063 ۰۷:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:

بهترین شادی برای مردم رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی است

خسروی گفت: بهترین دلخوشی و شادی مردم رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی است که ان‌شاءالله با کمک مسئولان شاهد کاهش و رفع تمام مشکلات باشیم.

بهترین شادی برای مردم رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی است

به گزارش خبرنگار خاورستان، حسین خسروی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در ادامه سفر به شهرستان خوسف، روز گذشته در جمع مردم روستای علی‌آبادزارعین خوسف حضور یافت و گفت: هدف از این بازدید، آشنا شدن با مشکلات و پتانسیل های خوسف است، لذا مشکلات توسط مدیران مربوطه احصا و رصد خواهد شد.

وی با تشکر از حضور مردم در انتخابات مجلس یازدهم عنوان کرد: وظیفه نماینده مردم، اجرایی کردن امور نیست بلکه وظیفه یک نماینده نظارت و قانون گذاری است تا در توسعه روستا به نفع مردم عمل کند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: بهترین دلخوشی و شادی مردم رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی و ... است که ان‌شاءالله با کمک مسئولان شاهد کاهش و رفع تمام مشکلات باشیم.

 

️در این روستا مشکلاتی در خصوص ممیزی و واگذاری زمین از سوی منابع طبیعی، واگذاری زمین برای احداث مسکن، احداث سیل بند در حاشیه روستا، بکارگیری جوانان در معادن منطقه از سوی مردم مطرح  شد.

️از مهمترین موضوعات مطرح شده در این روستا تعویض لوله های فرسوده شبکه آبرسانی بود چراکه به گفته اهالی این روستا، آبرسانی به روستای علی آباد زارعین از سال 1366 انجام شده است که هم اکنون فرسوده است و هدر رفت آب بالایی دارد.

️اهالی روستای علی آباد زارعین با اشاره به تردد خودروهای سنگین حمل مواد معدنی از معادن منطقه و تخریب این جاده، درخواست روکش جاده ماژان و ارتقای جاده روستایی به جاده اصلی را مطرح کردند.

️تقویت زیرساخت های اینترنت در روستای علی آباد زارعین، کانال کشی آب برای توسعه بخش کشاورزی، اجرای سیستم های آبیاری نوین و تحت فشار از دیگر درخواست های اهالی این روستا بود.

انتهای پیام/4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب