سرویس: اخبار استان کد خبر: 96000 ۱۲:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۵

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی:

۱۰۰ درصد مصوبات سفر استاندار به روستاهای نهبندان اجرایی شد

میرجعفریان گفت: ۱۰۰ درصد مصوبات سفر استاندار به روستاهای نهبندان وارد فاز عملیاتی شده است.

۱۰۰ درصد مصوبات سفر استاندار به روستاهای نهبندان اجرایی شد

به گزارش خاورستان، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان‌جنوبی سید کمال الدین میرجعفریان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی در جلسه بررسی مصوبات سفر استاندار به روستاهای شهرستان نهبندان، گفت: ۱۰۰ درصد مصوبات سفر استاندار به روستاهای نهبندان وارد فاز عملیاتی شده است.

وی افزود: سفر سرزده استاندار به روستاهای شهرستان نهبندان ۱۹ مصوبه به همراه داشت که از این تعداد ۳ مورد به صورت صددرصدی تحقق یافته است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی بیان کرد: بقیه مصوبات با درصدهای متفاوت در دست اقدام است و در اولویت برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی قرار دارد.

میرجعفریان عنوان کرد: روز جمعه ۲۶ اردیبهشت ماه، استاندار به منظور بررسی شرایط موجود و رسیدگی به مشکلات مردم از روستاهای سولاخان، کلته مزار، دهک و تیغدر بازدید کرد.

وی عنوان کرد: بخش عمده‌ای از درخواست‌های مردم در آن دیدار مربوط به حوزه‌های لایروبی قنوات، اجرای بندهای خاکی،تآمین تجهیزات ورزشی، اجرای طرح هادی و ... بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی گفت: از مجموع مصوبات آن سفر،۷ مورد مربوط به جهاد کشاورزی،۳ مورد استانداری، ۲ مورد بنیاد مسکن و ۲ مورد منابع طبیعی بود.

میرجعفریان عنوان کرد: حوزه‌های دانشگاه علوم پزشکی، شرکت آب و فاضلاب و اداره کل اوقاف و امور خیریه نیز  در مصوبات این سفر دیده شده بودند.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب